ELITE HONORS – NAŠE TÍPY PRO VÁSProgram Elite Honors je v plném proudu a členové týmu rozvíjí své podnikání skrze určování měsíčních cílů. V lednu 312 členů týmu se kvalifikovalo do Elite Honors.

To znamená, že bylo přihlášeno nejméně 312 nových distributorů a nejméně 1 000 zájemců se rozhodlo pro výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se stali Elite Honors, zjistili, že tento model vydělávání je právě to, co jim doposud chybělo v podnikání.

Gratulujeme všem, kteří se díky Elite Honors dostali tak daleko. Níže uvádíme několik osobních postřehů našich nově kvalifikovaných Elite Honors ohledně jejich úspěchu v Synergy.

Regina a Antti Ahola, Finsko


Zkušenost Reginy a Anttiho Ahola s Elite Honors jim ukázala, jak je důležité stanovení a dodržování závazků. Přesvědčili se také, jak je důležité dotáhnout do konce své plány a dosáhnout uspokojivých krátkodobých cílů. Je to větší odměna než hledět na dlouhodobé cíle, které se můžou zdát ohromující, když uvažujeme o všech najednou.

Regina a Antti vědí, jak je důležité trénovat a podporovat skupinu jednotlivců. Pokud tým je ochoten  následovat plány a plnit krátkodobé cíle, pracovní zátěž se zdá být rozumnější pro všechny, kteří jí podléhají.

„Je důležité zavázat se k cíli na začátku měsíce. Jakmile základ je hotov, sledování a pomáhání členům týmu vázat se na výrobky se stává jednodušší a přínosnější“ říká Antti.

Jacek Cieślik, Polsko


Jacek Cieślik je přesvědčen, že Elite Honors je klíč k určení malých, dosažitelných cílů, které pomůžou přivést velké sny k uskutečnění. Polsko má mírně upravený systém Elite Honors, vyhovující zvláštním potřebám zdejšího trhu a Jacek je přesvědčen, že tyto změny pomohly zvýšit úspěšnost.

„Použitím Elite Honors získáváme větší šanci na dynamický vývoj našich struktur a také na finanční bonusy“ říká.

Ačkoli Jacek budoval úspěšný byznys i před tím, než byl zaveden Elite Honors, odkrývá různé výhody tohoto nového systému. Jacek si myslí, že nejdůležitější na novém systému je princip duplikace, který zaručuje jeho efektivitu. Rostoucí počet jednotlivců, kteří se kvalifikovali do Elite Honors, způsobí zvětšení obratu jednotlivých organizací.

Marlis Hoffmann, Německo


Marlis oceňuje fakt, že Synergy Worlwide povzbuzuje k budování vztahu se zákazníky. Skrze stvoření atmosféry důvěry zákazník se začne spoléhat na společnost. Nakonec ze spokojeného zákazníka se stane spokojený partner. Trvale udržitelný model příjmů je možné stvořit jen, pokud v organizaci všichni mají k sobě úctu a vytváří se mezi nimi ta pravá „chemie“, jak říká Marlis.

„Stvoření struktury zákazníků potřebuje čas“ říká Marlis. 90-denní záruka vrácení peněz dává zákazníkům šanci zjistit, jestli opravdu stojí za to výrobek použít. Jsem přesvědčená, že výrobky hovoří samy za sebe a pokud jsou zákazníci spokojení, budou pokračovat v nákupu. Je to vlastně tak jednoduché.


Klikněte zde a dozvíte se jak se stát Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us