Synergy vítá Nuno Carvalho
Přidejte se k nám prosíme, a uvítejme spolu nejnovější přírůstek evropského týmu Synergy - Nuno Carvalho!

Jako zodpovědný za spojení mezí oddělením marketingu a prodeje v Evropě primárním cílem Nuna je podporovaní Členů týmu v jejich práci v terénu. Nuno bude pracovat bezprostředně s   Více-předsedou pro Evropu Carmelem d´Anzi a měl by Členům týmu pomáhat ve všech jejich prodejních a marketingových iniciativách.

Nuno přináší se sebou 13 let zkušeností v oblasti marketingu a komunikace, v multijazyčném zákaznickém centru a managementu turistiky a pracoval už pro společnosti síťového marketingu jako Visalus, Cosway a Stemtech. Jeho příspěvek do těchto společnosti obsahoval provádění marketingových strategií, marketingových programů a nástrojů, rozvíjení marketingového obsahu a učinkovaní jako spojení pro lídry trhu. Původem z Portugalska, v současné době bydli v Nizozemsku. Plynně mluví portugalsky, španělsky, anglicky, je také zběhlý ve francouzštině a italštině.

Není třeba říkat, že se Nuno výborně hodí pro své nové postavení a je nadšený, že bude pracovat pro Synergy Evropa. Jeho zkušenost přinese společnosti významnou hodnotu a nemůžeme se dočkat až začneme využívat jeho schopnosti aby podpořil evropský trh Synergy a Členy týmu.

Ještě jednou vítáme Nuna v Synergy!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us