Synergy Polsko – výroční setkání


Synergy WorldWide Polsko v květnu bude slavit své třetí výročí v krásném hotelu Sound Garden 21.-22. května! Hostitel setkání Radosław Baszyński Generální manažer pro Polsko a Českou republiku Vás zve na dvoudenní slavnost, plnou překvapení, která bude zahrnovat školení, motivační a hodnotící část. V sobotu 21. května večer se bude konat koncert a pro ty z Vás, kteří rádi tančí, bude DJ a volný parket! Jako vždy na Vás čekají mimo jiné ceny, narozeninový dort a výjimeční hosté, mezi nimi:


Dan Higginson - Zakladatel

Dan Higginson zakládal Synergy s touhou pomoci  “zanechat dědictví” a žít zdravější, šťastnější život. Dan Higginson byl dříve team leader Covey Leadership Center známého Franklin Covey. Jeho výjimečné vedení a touha po pokroku pomohly získat Synergy WorldWide mezinárodní uznání a všeobecný respekt v oblasti síťového marketingu.

Carmelo Dianzi – Viceprezident pro prodej

Carmelo Dianzi s více než desetiletými zkušenostmi v oboru je nedílnou součástí hnací síly trhu Synergy. Získal titul v oboru mezinárodního podnikání a hovoří 4 jazyky, má široké znalosti v rozšiřování trhu a je důležitým činitelem v růstu Synergy.

Mark Comer – Double Presidential

Během první návštěvy v Polsku Mark Comer chce ovlivnit ostatní v souladu s heslem naší firmy „zanechat dědictví”. Jeho nadšení pro Synergy pramení z jeho osobních zkušeností, když viděl, jak společnost změnila životy lidí. Mark Comer, od založení 5 Star Legacy Foundation v 2008 roku je aktivní v boji proti chudobě a také je činný v pokračujícím růstu pozice Synergy na celém světě.

Už od 1. března se můžete zaregistrovat. Na měsíc březen je pro Vás připravena speciální akční nabídka – vstupenky v předprodeji. Pouze 360 zlotých za 3 vstupenky (každá po 120 zlotých) nebo 150 zlotých za jednu vstupenku. V dubnu stoupne na 180 zlotých za kus a v květnu už bude normální cena vstupenek na setkání, tj. 200 zlotých.

Každá vstupenka platí na celé 2 dny, včetně koncertu v sobotu v noci, 2 obědů a bezplatného parkování během setkání.
Srdečně Vás zveme, abyste se připojili k tomuto dvoudennímu velkolepému setkání! Zaregistrujte se už na začátku března a využijte naší skvělé akční nabídky. Nashledanou na setkání!CONVERSATION

Instagram

Follow Us