Shrnutí KickOff Česká Republika

Setkání KickOff v České Republice v Brně bylo velice úspěšné! Energie a vzrušení přítomné na setkání bylo ohromující. Zvláštní díky náleží Vlastovi Korcovi, který předvedl neuvěřitelný výkon jako konferenciér. Speciálními hudebními hosty byla skupina ABBA Stars, která vytvořila hudební doprovod každé ze třech částí. Hosté tancovali, zpívali a i jinak se úžasně bavili celý den.


Radek Baszyński, generální manažer pro Českou Republiku, představil plány firmy Synergy do budoucna, včetně tohoto roku. Radek seznámil přítomné s programem Go Elite, vyzval členy k účasti v tomto bonusu a představil první Stary, Bronze, Silver, Gold a Team Leadry Zdeňka a Martinu Sládkovi.Dr. Marcela Turoňová důkladně obeznámila hosty s našimi výrobky. Dr. Pavel Bielik představil nový výrobek od Synergy Body Prime a vysvětlil význam hoříčku pro správné fungování lidského organismu.

Zvláštní poděkování náleží přednášejícímu hostu Emerald Executive Davidovi Johnstonovi z USA a také polským leaderům Piotrowi Gotowickiému, Dietmarovi Dahmenovi a Markovi a Joanně Amroszovým.

Děkujeme všem, že učinili toto setkání tak výjimečné. Doufáme, že se znovu setkáme v září na summitu ve Vídni.

Klikněte zde, pokud si chcete prohlédnout fotografie ze setkání

CONVERSATION

Instagram

Follow Us