Fantastická rakouská čtyřka získala bonus Go Elite 10


Rakousko vede v evropské kvalifikaci do programu Elite Honors i v zisku bonusů Go Elite 10. Jen v lednu dosáhla v Rakousku na kvalifikaci více než jedna třetina z 312 lednových kvalifikovaných do programu Elite Honors v Evropě. Obrovský podíl na rakouském úspěchu v programu Elite Honors leží nepochybně v rukou čtyř lídrů, kteří povzbuzovali a podporovali své týmy při splňování podmínek programu Elite Honors, za účelem vybudování plodného podnikání.

Každý z níže uvedených Členů týmu obdržel bonus Go Elite 10 ve výši 1200 € tím, že se kvalifikoval do programu Elite Honors a sponzoroval 10 Členů týmu, kteří se rovněž do programu Elite Honors kvalifikovali. Chcete-li se dozvědět více o kvalifikaci do Elite Honors a Go Elite, KLIKNĚTE ZDE.

Franz Friess 

Pearl Executive


Magická slova, která povedou k úspěchu s programem Elite Honors, jsou „pracovat a znovu pracovat,“ říká Franz. Členové týmu musí být na své cestě důslední, aby se setkali s úspěchem. Franz získal bonus Go Elite 10 podruhé, dosažení každého z bonusů rozpočal závazkem a plánem. V tomto plánu byl podrobně popsán každý krok a každý detail nutný k dosažení cíle. Poté, co vytvořil plán, Franz nemeškal při přijímání opatření. Nyní, když prokázal dosažitelnost bonusu Go Elite 10, ukazuje Franz na vlastním příkladu a pozitivním postoji svým partnerům, jakým způsobem lze bonus získat.

„Měsíc rychle uteče, proto bez okamžité akce nedosáhnete cíle,“ řekl Franz. „Jednat nyní a dělat, co je nezbytné. Vidím jako svou povinnost informovat lidi, že vím o něčem, co může změnit jejich zdravotní stav a celkový životní styl k lepšímu.“

Corinna Fröwein

Team Leader


Corinna ví, jak je důležité mít plán, a chápe kvalitu produktů společnosti Synergy, což ji vedlo k dosažení druhého bonusu Go Elite 10. Corinna se snaží být v neustálém kontaktu se svým týmem.

Organizování schůzek, vytváření plánů a neustálá snaha o udržování motivace v kolektivu jsou zásadní, aby „jednoduše byla dobrým příkladem“, a jsou správným postupem k růstu v roli lídra i celého týmu.

Program Elite Honors dal Corinně mnoho příležitostí k rozvoji a dosažení úspěchu, jako lídr. Ví, že budoucnost společnosti Synergy spočívá ve využívání programu Elite Honors.

„Jsem si jistá, že se správným plánem, motivací a podporou sponzora, lze dosáhnout čehokoliv,“ prohlásila. „Jsem o tom 100% přesvědčená.“

Robert Suppan 

Team Elite


 „Elite Honors je podle mého názoru nejpřímější cestou k úspěchu,“ řekl Robert. „Zejména nastavení bonusu Go Elite 10 jako měsíční cíl, pobízí náš tým k maximální produktivitě ... Mám možnost to udělat, tak jsem se toho chopil.“

Robert je vášnivým Členem týmu společnosti Synergy, chce pomáhat ostatním realizovat sny o optimalizaci zdravotního stavu a dosažení celkové pohody. Pro Roberta je tvrdá práce ve společnosti Synergy hračkou, jelikož je pro něj potěšením. Nepřetržitě se učí ze svých obchodních zkušeností a omylů, nezdary Roberta naučily být silnější osobností a lepším lídrem. Vybudoval silný tým, který spolu s ním usiluje o kvalifikaci do programu Elite Honors.

Heidi Kelbic 

Team Director


Jakmile lidé spolupracují, vychází najevo opravdová hodnota programu Elite Honors společnosti Synergy.

„Společně jsme silní,“ řekla Heidi. „Miluji naše produkty V3, protože ... se zlepšil můj zdravotní stav, a to je to, co chci dát lidem - lepší fyzickou i finanční kondici.“

Heidi ví, že k dosažení cíle je důležité dobré plánování. Pochopení cíle je rozhodující pro jeho dosažení. Pracovní morálka a podpora týmu jí umožnily vyniknout na svém trhu, získala příležitost splnit požadavky bonusu Go Elite 10. Podporování a budování prosperujícího týmu jí přineslo neuvěřitelné příležitosti k osobnímu růstu, Heidi za tyto příležitosti Synergy každý den děkuje.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us