Legacy Retreat 2017


Na odpočinkovém pobytu Legacy Retreat společnosti Synergy si kvalifikovaní účastníci oddechnou v malé přímořské zemi s velkým charakterem - jedinečné destinaci, kterou jsme se společností Synergy nikdy předtím nenavštívili: Monako.

Doufáme, že budete moct být 16.-20. května 2017 v tomto tavicím tyglíku evropských kultur s námi. Čerpá z odkazu španělské, francouzské a italské tradice, bohatá historie Monackého knížectví nabízí pro každého něco zajímavého: pamětihodnosti, kasina, pláže, muzea a úchvatné zahrady.

Kvalifikovaní Členové týmu se ponoří do pohádkového světa okouzlujícího monackého hotelu jménem Hotel Hermitage. Tento extravagantní hotel nabízí svým hostům královskou eleganci a šarm a je ideálním místem pro hýčkání elitních Členů týmu společnosti Synergy.

Zavažte se již nyní ke splnění kvalifikačních požadavků na tuto událost. Společnost Synergy nikdy dříve neorganizovala tak skvělý Legacy Retreat. Kvalifikační období je od 1. ledna do 31. prosince 2016, což znamená, že máte několik dalších měsíců na splnění kvalifikačních požadavků pro účast na Legacy Retreat. Klikněte na odkaz níže a dozvíte se, jak se kvalifikovat.

Pamatujte si, že můžete sledovat stav svých Legacy Retreat bodů, prohlédnete-li si informační lištu na levé straně obrazovky, po přihlášení ke svému účtu Pulse.

Shlédněte rekapitulační videozáznam relaxačního pobytu Legacy Retreat vroce 2016, udělejte si chuť, ať se máte na co těšit.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us