REGISTRACE NA SUMMIT 2016 ZAČÍNÁ 1 BŘEZNA!


Časná registrace na Summit byla otevřená o měsíc dřív než se plánovalo z důvodu rozšířeného po celé Evropě velkého vzrušení!

Registrace na Summit oficiálně začne v úterý, 1 března 2016 ve 2:00 ráno středoevropského času 9:00. Prodlužujeme také období, kdy platí registrační cena 79 €, kterou jsme nabízeli během Kickoffu. Využijte této příležitosti ve dnech 1-31 března. Od 1 dubna cena registrace vrůstá do 99 €!

Více než 700 jedinců už podstoupilo pre-registraci, proto spěchejte a nárokujte si místo pro tuto neuvěřitelnou událost!

Události Kickoff, které proběhly začátkem roku po celé Evropě, naplnily Členy týmu nadšením do budoucna v očekávaní na historickou událost ve Vídni letos na podzim. A právě z důvodu tohoto nadšení jsme prodloužili období registrace. První měsíc je cena registrace slevená. Na shledanou ve Vídni!

PROČ VÍDEŇ?

Vídeň je to pozoruhodné místo, centrum inovace a geniality, plné uměleckých a komerčních atrakcí a zároveň je to domov nespočetných inovátorů a umělců, jako Gustav Klimt, Sigmund Freud a Wolfgang Amadeus Mozart. Tito jedinci inspirovali další. Změnili a zlepšili příslušné jim oblasti natolik, že jejich jména se stála synonymy pokroku.

Doporučujeme vám abyste se k nám připojili ve Vídni na Summitu 2016, abychom mohli pokračovat v tématech inovace a pokroku, skrz příležitost životní změny, kterou dává Synergy WorldWide.

Ať se Vídeň stane místem, kde začne vaše mistrovské dílo!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us