Informace o ProArgi-9+ uvedený v Physician´s Desk Reference 2016ProArgi-9+ zase získalo své místo v ročníku Physician´s Desk Reference (PDR). 70 edice PDR z 2016 roku obsahuje informace z letáků všech schválených léku a dietetických doplňků spolu se stovkami barevných fotografií výrobků, včetně fotky ProArgi-9+. Každý popis výrobku uvádí dávkovaní, vedlejší účinky a další informace.

PDR prohlašuje, že „ProArgi-9+ je dietetickým doplňkem s l-argininem nejvyšší světové kvality“ a   „ProArgi-9+ vznikl ve spoluprací s předními vědci a specialisty kardiovaskulárního ošetřovaní, kteří vedli rozsáhlý výzkum tykající se řádného použití l-argininu v propagaci zdraví srdce“.

Vzhledem k tomu, že je PDR dostupný v knihovnách, knihkupectví, lékárnách, na klinikách a je zdrojem informace pro lékaře a další, uvedení ProArgi-9+ do PDR dává Synergy WorldWide vzácnou důvěryhodnost a viditelnost na trhu. Doporučujeme distributorům aby tohoto faktu využívali jako cenného tématu hovorů když nabízí ostatním aby objevili pro sebe ProArgi-9+ a užitky z jeho účinných složek, za účelem žít zdravější život.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us