Zbyly už jen dva měsíce ke konci kvalifikace do Legacy Retreat 2015


Po celá leta Synergy WorldWide dávalo kvalifikovaným Členům Týmu možnost zažit opravdové relaxační útočiště ve vybraných místech západní polokoule. Tentokrát, v roce 2015, Synergy vysila kvalifikované osoby do Zlatého města - Dubaje.

Označte si v diáři datum 11-16 ledna 2015! Toto Legacy Retreat bude ještě více nezapomenutelné než minulé.

Pokud jste se dosud nekvalifikovali do této exkluzivní události, stálé ještě zbývá Listopad a Prosinec abyste získali množství bodu, které umožní Vám účast. Mnozí z Vás potřebují jenom jeden nebo dva body aby se mohli kvalifikovat.

Pokud se kvalifikujete, objednáme Vám pokoj v hotelu Dubaj Atlantis, v Palm, středisku překvapivě velkolepém, rafinovaném, plném půvabu a fantazie. Hotel Atlantis je umístěn na svém vlastním,  uměle vytvořeném ostrově a nabízí veškeré vodní zážitky jaké si můžete představit: od akvárii a vodních parku, skrz plavaní s delfíny do potápění. Jsou to prázdniny snů, a máte je na dosah ruky.

Když se snažíte o kvalifikaci poprvé...

Všichni, kdo se snaží o kvalifikaci poprvé a do 31 prosince 2014 shromáždí na svých účtech 10 Legacy Retreat bodu obdrží pozvání do Dubaje. Pokud jste začali v roce 2014 můžete získat maximálně 4 body měsíčně. Musíte mít aktivní Automatické zasílaní a splnit následující podmínky aby jste mohli získat body:

• Team Director: když osobně sponzoruje jednu osobu (placenou jako) Team Leader – získává 1 bod, nebo když osobně sponzoruje 2 Team Leadery získává 2 body
• Team Elite: když osobně sponzoruje jednu osobu (placenou jako) Team Leader – získává 2 body, nebo když osobně sponzoruje 2 Team Leadery získává 3 body
• Pearl Executive: osobně sponzoruje jednu osobu (placenou jako) Team Leader – získává 3 body, nebo když osobně sponzoruje 2 Team Leadery získává 4 body

Nezapomeňte, že se body rok od roku sumírují takže možná, že jste už měli částečně shromážděné body k Legacy Retreat 2015.

Kvalifikace absolventů Legacy Retreat

Pokud jste se už zúčastnili Legacy Retrat měli jste šanci byt znovukvalifikovaní do Legacy Retreat 2015. Kvalifikace pro absolventy muže probíhat jedním ze tří způsobu:

• V případě postupu do nového úrovně hodnoty Executive (úroveň Pearl nebo vyšší);
• ANEBO pokud se chcete znovukvalifikovat poprvé a máte úroveň  Pearl, Emerald, Diamond a Presidential hodnoty Executive, musíte udržet svou nejvyšší úroveň aspoň tří s dvanácti měsíců v roce 2014
• ANEBO pokud se chcete znovukvalifikovat podruhé, musíte udržet svou nejvyšší úroveň aspoň 4 s 12 měsíců v roce 2014.
• ANEBO hodnota Double Presidential Executive musí udržet nejvyšší úroveň tří s dvanácti měsíců anebo udržet úroveň Presidential čtyři s dvanácti měsíců v roce 2014

Období kvalifikace a znovukvalifikace začíná 1 ledna a končí 31 prosince 2014.

Nový, elitní Legacy Retreat VIP balík:

Legacy Retreat VIP balík, dostupny jen na úrovni Presidential Executiv a vyšší, povznáší zkušenost Legacy Retreat z unikátní do nadprůměrné.

Ti z Leaderů, kteří se kvalifikovali, dostanou business class letenku, rozšířenou nabídku po celou dobu Legacy Retreat, dopravu limuzínou z letiště, dárky a exkluzívní VIP večeři s členy Synergy Executive Team.

Pokud se chcete přihlásit, musíte ve výše určeném období projít kvalifikaci, v rámci které musíte splnit následující podmínky:

• Poprvé dosáhnout hodnoty Presidential anebo vyšší;
• ANEBO být kvalifikovaným absolventem a mít 1 osobně sponzorovaného Člena Týmu (Team Member), který se kvalifikoval a který se poprvé zúčastnil Legacy Retreat v tomtéž roce co Vy;
• ANEBO být kvalifikovaným absolventem a udržet svou nejvyšší úroveň šest z dvanáctí měsíců v období kvalifikace.

S nadšením očekáváme na pokrok a vzestup po cestě k Legacy Retreat a už se nemůžeme dočkat až budeme hostit mnohé z Vás na tomto jedinečném, životním zážitku v Dubaje. Na shledanou v lednu 2015!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us