Miriam Kim, místopředsedkyně Hlavního ředitele

Synergy je potěšeno, že může Vám ohlásit jmenovaní Miriam Kim místopředsedkyní Synergy WorldWide. 


I když už se stane členem vedoucího týmu, Miriam bude stále pracovat jako hlavni manažer pro Koreu, aby dopomohla řídit a vést tuto vzrůstající společnost.

Od roku 2009 Kim přinesla Synergy WorldWide neuvěřitelný prospěch. Její organizační a vůdčí schopnosti byly klíčovým faktorem v úspěchu korejského podnikaní. Její nadaní ve vyvíjení a vedení efektivní obchodní strategii umožnily nakreslení jasné cesty do budoucna  pro Členy týmu v Korei a v zahraničí.

Díky své brilantně probíhající už přes třicet let kariéře v managementu, marketingu a vedení, Miriam získala reputaci založenou na nejlepších principech podnikaní. Stala se vzorem vlídnosti, čestnosti a etické práce, což bylo vždycky oceňováno jejími zaměstnanci a spolupracovníky a je stále oceňováno všemi, kdo spolupracují s Miriam v Synergy.

Miriam získala hodnost bakalářky a magistry Univerzity Konkuk v Soulu v Jižní Korei. Plynulé mluví anglicky, má nadšení pro literaturu a chce taky sloužit lidem. A proto se plně věnuje vzrůstu Synergy WorldWide a našemu poslaní: pomoct lidem nechat svůj vzkaz.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us