Cyklista sponzorovaný společností Synergy překonal rekord UCI

Matthias Brändle, 24-letý profesionální cyklista z Rakouska, který je členem IAM Cycling týmu sponzorovaného společností Synergy, překonal rekord Mezinárodní cyklistické unie (UCI) v hodinovce výkonem 51,852 kilometrů. Tímto překonal předchozí rekord cyklisty Jensa Voigta o 0,742 kilometru.


Brändle dosahl svého cíle na dvousetmetrovým oválu ve Světovém cyklistickém centru v Aigle, v Švýcarsku před 900 diváky. Řekl, že publikum mu dávalo podporu aby se mohl soustředit na metu a neztratit svůj cíl.

"Čím je blíž ke konci hodiny, tím je to snazší, protože víte, že za chvíli už bude konec a můžete zvládnout bolest," řekl Brändle. " Po prvních 30 minutách byl jsem si jistý, že to zvládnu, ale pak jsem měl těžké období. Doufal jsem, že se vratím zpátky, a takto dopadlo. Z toho výkonu jsem moc šťastný. "


Tento neuvěřitelný výkon  svědčí o hodnosti sportovců, které Synergy WorldWide sponzoruje. Sportovci jako je Brändle důvěřují produktům od Synergy a se na ně během svých výkonů  spoléhají stejně jako Matthias  během své rekordní jízdy.

V rozhovoru s Bengtem Emanuelssonem,  generálním ředitelem Synergy v Skandinávie, Brändle řekl, že moc si váží toho, co ProArgi-9 + udělal pro jeho zdraví a kondici ve všech aspektech cyklistiki, ale obzvlášt´ je potěšen tím, jak ProArgi-9 + ovlivnil jeho výkon v závodech.

"V závodech na dráze  ProArgi-9 + udržuje normální funkci svalů, což mi pomáhá bojovat proti únavě ," řekl Brändle. "To je také to, co činí rozdíl."

Společnost Synergy WorldWide je hrdá na to, že podporuje sportovce jako je Matthias Brändle  v jejich snaze o nejlepší výsledky a chtěla by pogratulovat Matthiasovi Brändlovi a  celému IAM Cycling týmu k tomu obdivuhodnému úspěchu. Jsme si jistí, že ještě mnohé úspěchy přijdou.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us