Top lídr ze střední Evropy dosáhl hodnosti Diamond Executive!

Hakan Cetin, jeden z nejvlivnějších lídru Synergy v Evropě postoupil o jeden krok blíže k hodnosti Presidential  Executive a je vůbec prvním Diamond Executive ve střední Evropě.

Hakan odhalil síťový marketing když mu bylo 25 let a absolvoval osm semestrů svého studia na Dortmundském technickém ústavu chemie. Doufal, že si najde finanční cestu, která by mu  zajistila flexibilitu a možnost užívat si života, a nejen na něj vydělávat. Připojil se k  třem společnostem, které nyní již nefungují.


Když Hakan rozhodoval o tom, aby navždy ukončil svou kariéru v síťovém marketingu, jeho kamarád a sponzor, William Martin znovu a znovu ho zval aby zjistil příležitosti, které nabízí Synergy WorldWide. Nakonec, po šestém volání,  Hakan vyslechl Williamové návrhy a překvapilo ho co William říkal. Týden poté, co se stal distributorem Synergy, Hakan odletěl do USA, aby se setkal se svým upline a sednul si se zakladatelem Synergy  Danem Higginsonem.

"Toto setkání úplně změnilo můj život!" řekl Hakan. "Jsem moc vděčný Williamovi Martinovi za možnosti, které mi dal. Moc to pro mě znamená. Dan Higginson ztělesňuje typ člověka, který obdivuju."


Hakan řekl, že jako člen týmu od  prvního týdne věděl že Synergy WorldWide je výjimečná společnost, která může obstát ve zkoušce času, kvůli svým hodnotám, filozofii a samozřejmě, kvůli úžasným výrobkům. Hakan začal denní ProArgi-9 + režim před sedmi lety a nyní se cítí mladší než před deseti lety. Vidět jak výrobky Synergy ovlivňují nejen jeho život, ale také životy těch, s kterými se na ně podílel, je  tím, co dělá život plným. Každý nový posudek , který slyší , potvrzuje, že Synergy WorldWide je to správné místo pro něj.

Hakan je přesvědčen, že Synergy  se může kvůli svým pevným  základům stát jedním z podniků v hodnotě biliónu dolarů v odvětví síťového marketingu.

"Nikdy nebyl lepší čas začít podnikat se Synergy," řekl Hakan. "Budoucnost nikdy nevypadala jasnější než dnes. Jdeme od jednoho rekordního roku do dalšího."

Hakan je přesvědčen, že Synergy  se může kvůli svým pevným  základům stát jedním z podniků v hodnotě biliónu dolarů v odvětví síťového marketingu.

"Nikdy nebyl lepší čas začít podnikat se Synergy," řekl Hakan. "Budoucnost nikdy nevypadala jasnější než dnes. Jdeme od jednoho rekordního roku do dalšího."

Hakan zdůrazňuje důležitost  uvádění  v září 2014 SLMsmart a E9, které se týkají dvou největších trhů na světě -kontroly hmotnosti a energií. Výsledky, které bylo vidět v Německu, Rakousku a Slovinsku jsou v přímé korelaci s těmi  neobyčejnými produkty, řekl Hakan, a  je to jen začátek. Povzbuzuje všechny členy týmu aby během příštích měsíců s novými produkty opravdu dali ze sebe všechno, protože se budou dít velké věci.

Neochvějná pracovní morálka, kterou tento rok ukázalo Německo a Rakousko, včetně Håkanového obrovského týmu a jejich úsilí, přivedlo Hakana k pozici Diamond Executive. Hakan děkuje všem ze své síti, kteří mu pomohli dosáhnout nové úrovně úspěchu. Oceňuje také svou manželku, která je jeho největším podporovatelem a mu pomáhá dosáhnout jeho cílů a snů. Ačkoli William Martin zemřel v roce 2014, Hakan často na něj vzpomíná a přemýšlí o drastickém rozdílu, který tento muž udělal nejen v jeho životě ale také v životě tisíci dalších.

"Pokud máte rádi to, co děláte, a věříte tomu, tak v tom pokračujte!" Řekl Hakan. "Pokud máte strategii a silný tým se stejnými cíli za sebou, pak úspěch je jen otázkou času."
Håkanův poslední cíl byl daleký,  a on je velmi hrdý na svůj tým ve střední Evropě, kterého členové v říjnu 2014 postoupil159 krát, včetně dvou Pearl Executive. Jeho dlouhodobým cílem je pomoc 10 lidem dosáhnout absolutní finanční svobody do prosince roku 2016.

V životě jsou fáze neúspěchu a úspěchu, říká Hakan a proto nevzdávejte se když je život těžký. Lepší den se blíží. Zaměřte se na posílení Vašich slabých stránek, spíše než na zvýšování částky na váším bankovním účtu a zjistíte, že váš příjem roste, když i Vy rostete.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us