Známe už nová data Akademie Týmových Manažerů v 2015 roce!

Udělejte si pro sebe závazek, že se zúčastněte Akademie Týmových Manažerů 25-28 června 2015!


Akademie Týmových Manažerů 2015 se bude konat v hotelu Interalpen v rakouském Tyrolsku. Zažijete zde ztělesnění rakouské přírodní krásy a všechno to během vašeho soukromého tréninku vůdčích schopnosti, který Vám pomůže vyniknout ve vaším podnikaní se Synergy.

Abyste se kvalifikovali do Akademie Týmových manažerů (ATM) jste povinní:

1. Postoupit a získat hodnost Týmového manažera poprvé mezi červnem 2014 a květnem 2015 – ANEBO –

2. Mít hodnost Týmového manažera jako sponzor aspoň jednou mezi červnem 2014 a květnem 2015 a mít soukromě sponzorovaného člena Týmu, který je kvalifikován do ATM – ANEBO – 

3. Mít postup a získat vyšší hodnost než předcházející pokud jste se zúčastnili ATM 2014.

Klikněte zde pro zobrazení TMA 2014 videa

Akademii Týmových Manažerů odstartuje výborná večeře. Následující den Týmové manažery čekají inspirující, dynamické tréninky vedené lídry Synergy a hosty korporace. Pak jsou pro účastníky připravené aktivity orientované na budovaní týmu, stimulující vůdčí schopnosti, které jsou vždy perfektní příležitostí pro obnovení vztahů se starými přáteli a získaní nových. Rozloučení se bude konat během krásného banketu, který ukončí tento úspěšný víkend.

Doufáme, že spousty nových kandidátů do ATM se zúčastní letošní Akademie Týmových manažerů, a učiní ji největší, jakou jsme doposud organizovali.

Těšíme se na to až Vás přihlásíme na tento nezapomenutelný víkend!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us