Nature's Sunshine/Synergy WorldWide je jedna ze 100 nejvíce důvěryhodných společností v Americe, podle časopisu Forbes

Začátkem tohoto roku, časopis Forbes zveřejnil seznam 100 nejdůvěryhodnějších společností v Americe a umístil Nature’s Sunshine / Synergy WorldWide v kategorii "Micro-Cap". * Podle časopisu společnost Synergy se našla na seznamu, protože je "mimořádným příkladem otevřenosti a spravedlnosti ".

Nature’s Sunshine (NATR), mateřská společnost a důležitý partner Synergy WorldWide, je jedná ze čtyř společností v kategorii "Farmacie", která se našla na tomto prestižním seznamu. Mezi čtyřma společnostmi, Nature's Sunshine/Synergy získala nejvyšší počet AGR bodů (92 na 100) **, a je jedinou společností, zabývající se přímým prodejem / MLM, která se našla v žebříčku.

Toto ocenění ukazuje trvalý závazek společnosti Synergy WorldWide a Nature's Sunshine, které tvoří celek v každém aspektu obchodní spolupráce.

Jak vzniká takový seznam?

Seznam Forbes je založen na GMI (Governance Metrics International) žebříčku a pomahá zařadit podniky podle spolehlivosti. GMI bere v úvahu 60 různých faktorů, týkajících se řízení a soudního účetnictví. Finančně nejspolehlivější společnosti, s nejnižším počtem událostí vysokého rizika a také ty, které mají správní dozor na výsoké úrovni obvykle jsou vysoce hodnoceny. Mezi další faktory ovlivňující pozice v žebříčku patří mimo jiné, tresty za nadměrné odměňování, vysoká fluktuace pracovníků a vysoká úroveň odměňování managementu.

GMS čvrtletně ověřuje více než 8000 veřejně obchodovaných společnosti na základě hodnocení rizik. Společnosti, které se nacházejí na seznamu 100. nejlepších firem musí mít tržní kapitalizace minimálně 250.000.000 dolarů nebo více. V dokladech pro Komise pro cenné papíry a burzy nesmějí uvádět žadné změny, bez povolení SEC a bez materialních úprav.

Jsme potěšeni tímto oceněním. Pro více informací navštivte stránku: http://www.forbes.com/sites/jacquelynsmith/2013/03/18/americas-100-most-trustworthy-companies/

* Micro-Cap –je to společnost s nízkou tržní kapitalizaci
** AGR je způsob hodnocení rizik v oblasti řízení a účetnictví

CONVERSATION

Instagram

Follow Us