Prohlédněte si nový evropský kalendář!Velká část členů týmu Synergy podniká v různých městech a zemích napříč celou Evropou. Proto Vám s radostí oznamujeme, že nový, vylepšený kalendář Vám pomůže zůstat v obraze bez ohledu na to, kde se rozhodnete podnikat.

Kalendáře na blogu Synergy byly sloučeny do jednoho společného evropského kalendáře! Nyní můžete mít neustále aktuální informace o setkáních, školeních a dalších událostech, které se plánují v celé Evropě. Navíc vše najdete na jednom místě.

JAK POUŽÍVAT KALENDÁŘ 

Navštivte blog Synergy a klikněte na Kalendář na horní liště. Tento odkaz Vás přesměruje do celoevropského kalendáře, kde každá akce bude označena jinou barvou podle pořadatelské země. Pod kalendářem jsou vysvětlivky, ke které zemi patří jaká barva.

Nový evropský kalendář byl navržen tak, aby jste viděli to, co chcete vidět. Například pokud jste z České republiky, ale chcete vidět, co se děje v Polsku, jednoduše z rozbalovacího menu nad kalendářem vyberete zemi, kterou si přejete. Tímto způsobem uvidíte jen akce, které se týkají dané země.

Formulář pro oznámení akce  

Navíc všichni členové týmu teď mají v Evropském kalendáři přístup k formuláři pro oznámení akce v jejich vlastním jazyce. Formulář se nachází pod kalendářem na blogu. Vybízíme všechny členy týmu, aby používali tento formulář a kalendář jako marketingový nástroj. Prosím vyplňujte celý formulář. Nekompletní oznámení nebudou publikována. Také prosíme, aby informace o akci v políčku “Popis akce” byly stručné.

Poznámka: Prosím, oznamujte akce nejméně týden před jejich konáním. Kalendář akcí bude aktualizován každý den od pondělí do pátku.

Teď už je to jen na Vás. Naplánujte akci a dejte nám to vědět, abychom mohli vyplnit kalendář pro „akční” rok 2016!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us