Ohlasy na velké otevření v Barceloně


Během velkého otevření  centrály Synergy Europe zapůsobila na vrcholné lídry nejen nová budova, ale i všechno to, co to znamená pro Synergy Europe do budoucna.

Akce zahrnovala plán nabitý setkáními, prohlídkou kanceláře a skvělou večeří v barcelonském přístavu. Pokud chcete vědět více, klikněte zde na galerii fotografií.

Mnoho lídrů, kteří se zúčastnili, bylo ochotných se podělit se svými názory na tuto historickou událost. Níže si je můžete přečíst.

MARTIN ØSTVANG
PEARL EXECUTIVE, NORSKO

“Bylo úžasné se zúčastnit otevření evropské centrály v Barceloně. Byl to historický okamžik. Je to vždy privilegium potkat tak pozitivní lidi z firmy a lídry různých trhů. Společně můžeme Synergy posunout na vyšší úroveň!”

FRANZ FRIESS
PEARL EXECUTIVE, RAKOUSKO

“Měl jsem ohromnou radost, když jsem dostal pozvánku do Barcelony, abych se zúčastnil velkého otevření. Víkend překonal má očekávání, vše bylo zcela dokonalé. Užil jsem si setkání všech vrcholných lídrů z Evropy a USA, cítil jsem tam mnoho pozitivní energie. Centrála je v nádherné budově a dělá dojem. Myslím, že je to pouze začátek skvělé budoucnosti Synergy Europe.”

GIUSEPPE LUCIO
PEARL EXECUTIVE, ITÁLIE

“Velké otevření evropské centrály Synergy bylo strhující a byl jsem rád, že jsem se toho zúčastnil. Jasně jsem cítil, že Synergy není jen jakási společnost síťového marketingu, ale společnost s velkým S.

Minulý víkend jsem využil chvíle k nasání atmosféry tohoto historického okamžiku. Strávit čas se všemi vrcholnými lídry, to bylo opravdu kouzelné. Cítil jsem úspěch, který tam visel ve vzduchu. Cítím energii a chuť do práce silněji než kdy jindy a jsem si jistý, že s takovým týmem a s lídrem jako Carmelo D’Anzi se staneme světovou špičkou.”

HEIDI BYRKJELAND
PEARL EXECUTIVE, ŠVÉDSKO

“Velké otevření naší evropské centrály je milníkem v historii Synergy. Bylo neuvěřitelně inspirující zkušeností  být zástupcem Švédska a setkat se se všemi ostatními velkými lídry z celé Evropy. Taková setkání vždy dodají mnoho energie, protože dostanete možnost učit se od nejlepších!

To, že jsem se mohl setkat s vedením a slyšet jejich plány do budoucna bylo tak inspirující, že jsem ani nemohl spát! Je úžasné si uvědomit, jak Synergy Europe poroste během příštích pěti let.

Vím, že jestli se vzbudím každé ráno a postarám se, aby mé podnikání se Synergy rostlo, budu odměněn, a to jak z hlediska spokojenosti zákazníků, tak i z hlediska prosperity. Mé vlastní sny se Synergy se už staly skutečností a každý je vítán na palubě!”

BOSTJAN PILEJ
TEAM DIRECTOR, SLOVINSKO

“Velké otevření centrály Synergy Europe v Barceloně, v jednom z nejkouzelnějších měst, bylo úžasné. Všichni jsme cítili, že jsme svědky něčeho skutečně velkolepého a důležitého v historii naší firmy. Všichni s nadšením očekáváme, co skvělého nám přinese budoucnost. Tento víkend překonal naše očekávání, protože vše bylo dokonalé: setkání s největším evropskými lídry, báječní zaměstnanci, úžasná kancelář a plno pozitivní energie. Byli jsme šťastní, že jsme se mohli zúčastnit.”

MAREK AMROSZ
TEAM DIRECTOR, POLSKO

“Byla skvělá atmosféra, když jsem poslouchali prezidenta firmy Dana Normana, místopředsedu Carmela D’Anziho a mnoho jiných skvělých vrcholných lídrů. To, co říkali, bylo velice důležité a fantastické. Vysvětlovali, jak Synergy využívá novinky a poslední vědecké objevy, aby vytvořila výrobky, které navrátí zdraví prostřednictvím správné výživy. S tolika úžasnými věcmi, které se stanou v budoucnosti, je Synergy připravena zvládnout velké projekty a s novou evropskou centrálou budeme schopni lépe pomáhat jednotlivým trhům.”


CONVERSATION

Instagram

Follow Us