Měsíc překypující získanými stupni Executive


Synergy WorldWide poprvé udělila stupeň Triple Presidential Executive!

Je to potvrzené. Růst Synergy přivedl 2 lídry k zisku stupně, kterého nedosáhl nikdo dříve —Triple Presidential Executive.

Blahopřejeme Yun Tae Hwangovi z Jižní Koreje a  Markovi Comerovi z USA k tomu, že jako první dosáhli takového velkolepého výsledku! Tito muži jsou se Synergy už od začátku a oba se shodují, že čas, který strávili se Synergy, byl období v jejich profesním životě, kdy byli nejvíce oceňovaní.

To znamená, že Hwang a Comer mají více než 1,2 milionu CV na své slabší noze. Synergy WorldWide a její zakladatel Dan Higginson doufali, že jednou někdo podá tento nebývalý výkon.

Navíc mimo dvou držitelů ocenění Triple Presidential Executive 12 dalších členů týmu dosáhlo stupně Executive, takže celkem 14 členů týmu se dostalo na úroveň Executive v jednom měsíci. To je rekord  Synergy WorldWide! Klikněte na modré tlačítko, pokud chcete navštívit stránku věnovanou uznáním Executive a dozvědět se více o těchto neuvěřitelných lídrech.


Chtěli bychom pochválit následující osoby za jejich těžkou práci, kterou vložili do toho, aby dosáhli svých cílů:

Presidential Executive
Takashi Oda, Japonsko

Diamond Executive
Jeong Yoo Tae, Jižní Korea
Emerald Executive
Sachiko Watanabe, Japonsko
Satomi Yoshida, Japonsko
Yui Oishi, Japonsko

Pearl Executive
Robert Suppan, Rakousko
Seo Yeon Ho, Jižní Korea
Park Sun Kyoung, Jižní Korea
Lee Soo Yeon & Shin Kyoung-Ho, Jižní Korea
Koko K.K., Japonsko
Shunei Yamaoka, Japonsko
Hironao Tachibana, Japonsko

Zprávy o strategicky promyšlené budoucnosti Synergy vyvolávají po celém světě vzrušení jako nikdy dosud a ukazují aktivitu v rozvíjení podnikání. Těšíme se, že i další členové týmu postoupí v roce 2016 na stupeň Executive!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us