Irský kulturista se spoléhá na Synergy


Jimmy Rogers je sportovec celý život, ale doopravdy začal testovat svou sílu, když před mnoha lety začal pracovat pro Heineken, kde zvedal a nosil těžké basy a sudy piva každý den. Jak se stával čím dál tím silnější, začal přemýšlet, co vše jeho tělo dokáže.

Jimmy Rogers se začal věnovat kulturistice před více jak 15 lety a zúčastnil se mnoha soutěží. Jeho láska ke sportu je vidět v jeho běžném denním programu, který odráží  jeho přístup ke zdraví, o které se snaží dbát jak nejlépe. Tráví nesčetné hodiny v posilovně, velice pečlivě se stará o přípravu jídla a věnuje velkou pozornost, jaké výživové hodnoty dodává svému tělu.

Jimmy Rogers a jeho žena Louise vedou obchod se zdravou výživou v Naas v Irsku. Jsou distibutory mnoha druhů zdravotních doplňků a výživových výrobků, včetně produktů Synergy. Před rokem Jimmy začal používat řadu výrobků Synergy a jak sám říká, výsledky byly neuvěřitelné.

“Jsem moc rád, že jsem zkusil výrobky Synergy, předtím jsem sice vše zvládal, ale cítil jsem se unavený”, vypráví Jimmy Rogers.

Poté, co začal používat produkty Synergy, se mu zdá, že veškeré činnosti během dne se staly snazší a výrobky pomohly jeho tělu získat rovnováhu, která pomáhá jeho aktivnímu životnímu stylu, jak v posilovně, tak i mimo ní.

Jimmymu Rogersovi není cizí težká práce a je stále schopný udržovat nejvyšší formu v posilovně. To je přitom velice těžké. Proto mnoho kulturistů užívá předtréninkové doplňky, aby byli plní energie a aktivity během cvičení. Bohužel některé předtréninkové doplňky mohou mít při větším užívání škodlivý vliv na tělo. Mnoho z dostupných doplňků obsahuje nebezpečné nebo nekvalitní složky, proto se Jimmy Rogers rozhodl jako alternativu k tradičním předtréninkovým doplňkům vyzkoušet e9. Po požití pocítil příliv energie a proto e9 užívá dodnes.

Přísné dodržování denního programu a těžká práce umožnila Jimmymu Rogersovi v průběhu let zúčastnit se mnoha kulturistických soutěží, uvádíme některé z jeho výsledků:

  1. 1. místo – Irská amatérská kulturistická organizace (Irish Amateur Bodybuilding Organisation - IABO) 
  2. 3. místo – Irská kulturistická federace 2012 (Republic of Ireland Bodybuilding Federation 2012)
  3. 3. místo – Mistrovství Irska 2014 
  4. 3. místo – Mistrovství Irska 2015 

Firma Synergy je hrdá, že Jimmy Rogers je součástí našeho týmu a těšíme se na to, co ještě v budoucnu dosáhne. Přejeme mu jen to nejlepší pro rozvoj jeho podnikání se Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us