Nový Team Leader: Petr Majer


Po měsících těžké a obětavé práce Petr Majer dosáhl úrovně Team Leader. Když se Petr Majer poprvé setkal se síťovým marketingem, neuspěl, protože neměl žádné zkušenosti. Po setkání s členem týmu Zdenkem Sládkem se dozvěděl, jak vést podnikání, a ihned se rozhodl přihlásit.

Petr Majer, z Brna z České republiky, se stal distributorem Synergy v srpnu 2015. Jeho velká důvěra ve výrobky Synergy, plán provizí a budoucnost firmy byly důležitými prvky při rozhodování stát se distributorem Synergy.

“Jednoduchý kompenzační plán a binární systém , který podporuje týmovou práci. To je velmi důležité a dále také fakt, že SYNERGY působí již 17 let”, říká Petr Majer.

Petr Majer je hrdý, že dosáhl stupně Team Leader a říká, že úspěch je výsledkem těžké práce, dobrého vedení a schopnosti pracovat s ostatními skvělými členy týmu. Je vděčný, že má možnost profesně růst a zajímají ho programy jako Elite Honors, které trvale tento růst podporují.

Jeho tým i on sám se nebojí nových výzev a přizpůsobují se jim. “Jsme prostě takoví a my se snažíme lidem ukázat, že se dá žít i jinak“, říká.

Petr Majer má velká očekávání, co se týče budoucnosti Synergy. Je přesvědčený, že v České republice lídři Synergy a jeho skvělý tým, který ho podporuje, jsou základem tvrdé práce.

“Je neuvěřitelné, jak práce v MLM dokáže změnit naše životy k lepšímu. “, říká Petr Majer. “Je spousta dobrých firem, které mají dobré produkty,” uznává, ale zároveň zdůrazňuje to nejhlavnější: “Důležité je mít skvělého leadra.”

Jsme rádi, že Petr Majer dosáhl takového úspěchu a blahopřejeme mu k jeho fantastickému výsledku. Víme, že pokračuje v tvrdé, obětavé práci pro Synergy. Jeho plány do budoucna jsou velké a my víme, že to nebude trvat dlouho a dosáhne dalšího milníku, stupně Team Manager.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us