Nový Pearl Executive: Robert Suppan


Blahopřejeme Robertovi Suppanovi z Rakouska, nejnovějšímu Pearl Executive v Synergy Europe!
Robert Suppan pracuje 28 let jako kominík a stále má svou práci rád. Skvěle zvládá vést kominictví a zároveň podnikání se Synergy. Jeho příběh je důkazem, že Synergy se hodí pro každý životní styl.

Když poprvé objevil síťový marketing, zaujala ho myšlenka, že konečně nemusí mít klasickou práci. Robert Suppan je se Synergy od otevření rakouského trhu v roce 2008. Ačkoli Synergy byla první společností síťového marketingu, ke které se připojil, jeho vytrvalost v podnikání ho přivedla k prvnímu titulu executive.

Rozhodl se stát členem Synergy kvůli rychle viditelným výsledkům, které měl se systémem V3. Robert Suppan velice věří síle Mistify. Skutečnost, že Robert Suppan díky produktům Synergy získal tolik dobrého po zdravotní stránce, mu dodala energii pro další šíření výrobků. Říká, že nikdy nebylo těžké jiné přesvědčit, že produkty Synergy jsou nejvyšší kvality a že Synergy je firma, se kterou se fantasticky pracuje.

Celý tým Roberta Suppana je tvořený zdravě myslícími lidmi. Mnoho z nich pracuje v různé míře ve zdravotnictví. Pro každého jsou naše výrobky důležité a  každý se zaměřuje na šíření kladné změny ve světových zdravotních epidemiích.

Díky Synergy se zdraví Roberta Suppana a jeho rodiny výrazně zlepšilo, stejně tak i finanční situace.

“Jen chci každému dát šanci zlepšit své zdraví a chci pečovat o svou rodinu.To je dědictví, které chci zanechat,” říká Robert Suppan.

Pro Roberta Suppana jsou nejlepší částí jeho podnikání se Synergy telefonáty od zákazníků, kteří mu vypráví, jak jim produkty pomohly a jak zlepšily kvalitu jejich života. Jestli je Vaším cílem v podnikání pomoc jiným lidem, ocenění a peníze přijdou automaticky.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us