Ukažte nám, jak získat nové zákazníky


Hovoříte s pokladní, zatímco skenuje Váš nákup, a uvědomujete si, že i ona by mohla využívat výrobky Synergy a s tím spojené obchodní příležitosti. Máte jen asi 30 vteřin, abyste jí vysvětlili, co je Synergy WorldWide, protože za Vámi stojí fronta nervózních zákazníků. Musíte se rozhodnout, co jí říci, abyste jí zaujali, aniž byste zmínili vše. Co jí říci, než se s ní rozloučíte a dáte ji svou vizitku?

Vybízíme Vás, abyste nám poslali Vaše nejlepší tipy, jak rozvíjet podnikání se Synergy! 5 nejlepších tipů zveřejníme v Legacy eMagazine Jaro 2016!

Pravidla:

1. Napište svůj tip v rozsahu do 100 slov. Všechny tipy delší než 100 slov budou vyřazeny.

Doporučení: Prohlédněte si pro inspiraci firemní stránky Synergy WorldWide a náš blog. Vezměte v úvahu poslání Synergy, naše výrobky a obchodní příležitosti. Vy rozhodujete, zda se Váš tip bude týkat jen jedné nebo několika věcí.

2. Napište svůj tip, jako byste s někým hovořili.

3. Dodržujte zásady. Hlavně máme na mysli, abyste neudávali nepotvrzené zdravotní údaje.

4. Pošlete nám konečnou verzi Vašeho doporučení na marketing@synergyworldwide.com do 8. 4. (včetně). Připojte Vaše jméno a číslo ID v Synergy. Své tipy můžete poslat ve Wordu nebo v textu Vašeho emailu.

Víme, že v Synergy je mnoho zkušených lidí, kteří mohou dát skvělé rady, a proto se již těšíme na ukázku Vašeho obchodního umu. Pokud nemáte jasnou představu o nějakém tipu, nyní je skvělá příležitost, abyste o tom začali přemýšlet! Nečekejte, až to vymyslí někdo za Vás!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us