Boxerská šampiónka objevuje účinnost výrobků SynergyProfesionální boxerka Malin Hermanssonová se naplno věnuje tréninku, od doby  kdy jí rodiče dali boxovací pytel, když jí bylo 14 let.

“Boxování je neuvěřitelně intenzivní sport a to se mi ohromně líbí”, vypráví Malin. “Potřebovala jsem upustit všechnu mou energii a to mi právě dává box.”

Pověsila boxovací pytel na verandě, kde mohla okolo něj skákat a tlouct do něj. Netrvalo dlouho a zamilovala si tento sport. Její láska k boxování ji vedla dále. Vyrůstala ve Fagersta, ve Švédsku, Malin neztrácela čas a začala trénovat.

“Jsou dvě důležité části tréninku”, říká. “Mít okolo sebe správné lidi a dobře se starat o své tělo.”

Od té doby, co Malin zavedla výrobky Synergy jako základ svého sportovního režimu , má ještě větší naděje spojené se svou sportovní budoucností a těší se, čeho dosáhne používáním těchto výrobků. Malin věří výrobkům Synergy, protože jí dávají “potřebnou sílu k pozvednutí její boxerské kariéry na vyšší úroveň.”

“Na začátku jsem začala chodit trénovat do staré opuštěné školy nedaleko mého města”, vypráví. “Zařízení působilo dojmem opravdu ilegálním, místnost byla chladná a velmi stará, ale tým, se kterým jsem pracovala, byl úžasný...strávili jsme na tomto místě mnoho času.”

Po nějaké době trénování Malin měla první řadu zápasů a o několik let později skončila v Karlstadu, kde vstoupila do boxerského klubu BK 1925. Tam vyhrála tři stříbrné medaile a jednu zlatou v různých váhových kategoriích. Její ohromující úspěch se tím nezastavil. Může se pochlubit působivým seznamem ocenění:

 1. Falken Cup, stříbro, 2009
 2. Mellansvenska mästerskapen, stříbro, 2011
 3. Falken Cup, zlato, 2011
 4. Swedish Championship, stříbro, 64 kg, 2012
 5. Swedish Championship, stříbro, 54 kg, 2013
 6. Falken Cup, zlato, 2013
 7. Mellansvenska mästerskapen, stříbro, 2013
 8. Golden Girl, stříbro, 2014
 9. Swedish Championship, stříbro, 60 kg, 2014
 10. Swedish Championship, zlato, 57 kg, 2015
 11. Nordic Championship, bronz, 2015

Malin nyní po přestěhování do Örebro začala trénovat v Mixed Martial Arts (MMA) a rychle si to místo zamilovala. V současnosti reprezentuje Örebro Boxing Club a je zaangažovaná ve všestranném tréninku jak v ringu, tak i mimo něj. Malin má velké plány a my ji rádi budeme podporovat na cestě k úspěchům!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us