Nový Team Director: Sandra Hübschová


Sandra Hübschová se stala zaníceným obráncem výrobků Synergy, když viděla, jako moc pomohly její rodině. Je také velice hrdá na svoje podnikání se Synergy.

Sandra Hübschová objevila Synergy WorldWide v roce 2008 díky svému sponzorovi, kterým je Pearl Executive Robert Suppan. Po mnoha letech, kdy si Sandra Hübschová užívala zdraví díky produktům Synergy, se v  roce 2014 rozhodla věnovat svůj čas Synergy WorldWide. V roce 2015 opustila svou dosavadní práci a pustila se s plnou silou do budování vzkvétajícího podnikání se Synergy.

Dnes zaníceně vypráví o Synergy WorldWide, že je to slušná firma a představuje každému, s kým se setká, jak výrobky Synergy, tak i možnosti podnikání.

Sandra Hübschová je skvělý člen týmu Synergy, protože ji lze chrakterizovat jako týmového hráče. Nic jí nedává více potěšení než pomáhat jiným.

“Svůj úspěch v první řadě vděčím svému nadšení pro výrobky a plánu odměn, který je postavený na týmové práci”, říká Sandra Hübschová. “Chci k firmě Synergy a jejím výhodám přivést mnohem více lidí. Mé cíle, mé zdraví a můj život se změnily k lepšímu.”

Těší se, co ji ještě čeká se Synergy a ví, že s podporou jejího partnera Klause a dcery Niny se povede vše.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us