Oživte svůj ranní režim


Způsob, jakým začnete svůj den, má vliv na kvalitu celého dne. Pokud začínáte s pocitem stresu a úzkosti spíše, místo omlazení, může to být znamení, že potřebujete zlepšit svůj ranní režim. Tím, že najdete ranní režim, který Vám prospívá, můžete získat potřebnou energii pro Váš den.

Řiďte se krátkými radami níže a Vaše rána se stanou lepší:

Jezte zdravou snídani

Sníst dobrou snídaní  je základ zdravého ranního režimu. Pro skvěle vyváženou a chutnou snídani na cestách, smíchejte 3 odměrky SLMsmart Náhrada jídla s 420 ml mléka nebo vody. Když vynecháte snídani, Vaše tělo zareaguje tím, že se bude snažit šetřit energií a zpomalí metabolismus. To způsobí, že celý den budete mít méně energie. Každý člověk má jiné kalorické potřeby, ale je důležité na začátku dne sníst aspoň něco. Dobrý nápad na zdravou snídani jsou ovesné vločky se skořicí, jogurt s ovocem nebo celozrnné pečivo a ovoce.

Začněte den cvičením

Nač to odkládat?! Než začnete s pravidelným ranním cvičením, nastartujte se s ProArgi-9+ nebo e9. Pamatujte, nemusíte každé ráno běhat 5 kilometrů, abyste se nabili energií. Začít ráno 20 minutami jógy nebo rychlejší procházkou po okolí je pro tělo plně postačující, abyste se nabili energií po dobře prospané noci. Jóga je obzvláště přínosná, protože zlepšuje tep a zároveň zlepšuje Vaši ohebnost, postavu celkově, rovnováhu, svalové napětí a výdrž. Jóga je pro každého a protože má různé stupně obtížnosti, každý si může vybrat svou úroveň, která mu bude vyhovovat.

Čtěte nebo pište 

Než začne Váš rušný a uspěchaný den, posaďte se na chvíli a napište si Vaše myšlenky a cíle do deníku. Psaní deníku Vám může pomoci zbavit se stresu a ulevit Vaší mysli. Po 10 minutách psaní  se Vám zlepší soustředění , posílí se sebevědomí a dá Vám možnost popřemýšlet, jak co nejlépe využít Váš den.

Pokud nechcete psát, čtěte si několik minut noviny nebo aspoň několik stránek nějaké knihy. Ponořte se do textu a užijte si poklidu o samotě, abyste podnítili Váš mozek k práci na začátku Vašeho dne.

Řiďte se plánem 

Pokud se budete řídit ranním plánem, pomůže Vám to udržet pořádek a soustředění. Asi začnete s rychlou procházkou, potom se osprchujete a trochu si počtete, pak si dáte zdravou snídani a vyrazíte do práce. Nejdůležitější na ranním režimu není nutně pořadí, ve kterém to děláte, ale spíše si určit a udržet toto pořadí, abyste zefektivnili své ráno a začali den s dobrými návyky.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us