Výsledky velké výzvy SLMsmart v USA!


Výzva SLMsmart pro Severní Ameriku pro rok 2016 skončila v květnu a byli vybráni vítězové! Nadšenci z celého světadílu vzali své zdraví do svých rukou a udělali dobrou změnu tak, že zavedli účinné výrobky Synergy do svého zdravotního režimu, jedli výživné jídlo a řídili se plánem cvičení pro výzvu. Všichni účastníci soutěže se vydali na 90denní cestu za svým šťastnějším, zdravějším životem a v cíli je očekávaly ceny a peníze!

Nakonec porota vybrala tři vítěze na základě toho, jak se soutěžící celkově změnili podle fotografií před a potom. Rozhodnutí bylo těžké, protože někteří neuvěřitelní jedinci předložili mnoho inspirativních fotografií. Poté co jsme potleskem poděkovali všem účastníkům, chtěli bychom obzvláště poblahopřát k vítězství třem níže uvedeným soutěžícím:

1. místo: Eric Poland
Cena: 1,500 $

Eric Poland z Kentucky zhubl 20 kg (20% své váhy) a okolo 18 cm v pase. Na příběhu Erica
Polanda je nejzajímavější, že se zúčastnil i loňské výzvy SLMsmart a zhubl 10 kg. S tímto výsledkem ale nebyl spokojený, protože věděl, že může být ještě lepší. Udělal tedy druhý pokus a povedlo se. Blahopřejeme Ericovi Polandovi k jeho úsilí a k tomu, že splnil výzvu.

Eric Poland je bývalý učitel a trenér, oddaný manžel a otec dvou krásných dětí (jedno z nich má diagnostikovanou mozkovou obrnu) a na plný úvazek pracuje v jediné továrně Corvetty na světě. Podívejte se na náš blog pro více informací o jeho úžasném příběhu a dověďte se, jak překonával překážky, aby byl zdatnější, dosáhl zdravější váhy a moudřejšího pohledu na stravování a aktivitu.

(Klikněte na obrázek pro zvětšení)

2. místo: Kevin B.
Cena: 500 $

Kevin Bitnoff si užíval kalifornského slunce celých 90 dnů, když cvičil, zdravě jedl a pracoval na sobě. „Skvělá zkušenost, která změnila můj život! Skvělé výrobky, trénink a cvičení”, vypráví Kevin Bitnoff. Tyto tři věci umožnily Kevinovi Bitnoffovi zhubnout 17 kg (16% jeho tělesné váhy)!

Člen týmu Synergy a tréner účastníků výzvy Tommy Bethards říká: “Kevin dokázal něco, co je hodně těžké udělat. Ztratil hodně tuku bez toho, že by ztratil sílu. Vskutku jeho celá horní polovina těla vypadá mnohem svalnatěji a to podle mě ukazuje, že dieta byla správná.”

(Klikněte na obrázek pro zvětšení)

3. místo: Trevor Pierson
Cena: 250 $

Trevor Pierson nežije daleko od ustředí Synergy v Utahu a když se dozvěděl o 90denní výzvě Trevor Pierson zhubl 30,5 kg (20% jeho počáteční váhy). Plánuje pokračovat pro dosažení ideální váhy s nově objevenými nástroji a znalostmi, se kterými se seznámil během 90denní výzvy SLMsmart.  Synergy, s chutí se zúčastnil. Doufal, že se mu podaří uspět tam, kde se mu dosud nedařilo. Trevor Pierson za svůj život vyzkoušel množství diet, ale většinou byly neproveditelné, odpudivé a příliš drastické pro jeho životní styl. Nyní po používání výrobků Synergy a s pomocí trenéra účastníků výzvy SLMsmart Tommyho Bethardse

(Klikněte na obrázek pro zvětšení)

Blahopřejeme ještě jednou Ericovi Polandovi, Kevinovi Bitnoffovi a Trevorovi Piersonovi, ale i všem ostatním účastníkům 90denní výzvy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us