Otevřete nový Synergy Starter Kit!


S potěšením Vám oznamujeme, že od této chvíle všichni noví členové týmu v České republice budou dostávat elegantní, obměněný Starter Kit s jejich první objednávkou. Tato sada s novým designem obsahuje více zdrojů a informací než kdy dříve, v ucelené složce na míru. Sada také zahrnuje nikdy dříve nepoužívané pomůcky, včetně katalogu produktů a karet prvního kontaktu. Také dostanete svůj první odznak z mnoha pinů Synergy!

Níže je přehled všeho, co najdete uvnitř:


Dopis na uvítanou
Prezident Synergy Dan Norman Vám objasní heslo Zanechat dědictví, představí  společnost Synergy a ukáže, na co mají členové týmu zaměřit své úsilí, aby dosáhli úspěch.


Odznak na uvítanou
Připněte si tento odznak, aby jste dělali reklamu Vašemu podnikání a ukázali Vaši hrdost, že začínáte svou novou misi. 


Brožura Jak uspět ve vlastním podnikání 
Obměnili jsme a zmodernizovali pro Vás tuto brožuru! Přečtěte si ji stránkou za stránkou a naučte se, jaké kroky je třeba udělat na začátku Vašeho podnikání pro zahájení dlouhodobého růstu.


Katalog produktů
V tomto novém zdroji informací  najdete účinné a působivé výrobky bez nežádoucích příměsí, dostupné na evropském trhu Synergy. Můžete použít tento katalog, abyste poznali produkty, které Synergy nabízí a také se můžete dozvědět, jaké výrobky pomohou při dosahování Vašich zdravotních cílů.


On-line zdroje informací   
Tento list představuje kompletní seznam firemních stránek Synergy, stránky sociálních médií ap. Tento list se zdroji informací Vám pomůže uspořádat kontaktní informace Synergy , tak že budete mít přístup k firemním zdrojům, budete dostávat od firmy denní zprávy a aktualizace a sdílet Vaše znalosti s ostatními.


Blok s letáky 
Použijte blok s letáky jako jednostránkovou prezentaci , kterou si můžou zájemci vzít domů. Tyto letáky napovídají významné body, o kterých můžete hovořit s případnými zákazníky a distributory. Používáním tohoto bloku se také můžete naučit, jak Synergy může hrát úlohu ve Vašich budoucích kontaktech. 


Karta prvního kontaktu 
Tyto karty Vám pomohou rychle a snadno představit Synergy WorldWide nové osobě. Karty poskytují zajímavé skutečnosti o Synergy takovým způsobem, že mohou zaujmout případné zákazníky a distributory natolik, že nastoupí cestu k optimálnímu tělesnému i finančnímu zdraví. 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us