Proč náhrada stravy?


Jste v jednom kole a sotva nacházíte čas na snězení obědu mezi pochůzkami, schůzkami a jinými povinnostmi. Restaurace a obchody jsou plné nezdravého jídla a když jste pod tlakem, zdá se, že jediná možnost, jak zvládnout nabitý plán, je kvapně spořádat nedbale připravený oběd,! Ale díky výrobkům jako SLMsmart náhrada stravy od Synergy lidé nachází způsob, jak vyřešit tyto potíže.

V poslední době náhrada stravy není konzumována výhradně pro úpravu váhy, ale stává se běžným, nenáročným jídlem, které dodává kompletní výživové hodnoty, a rychle získává na oblibě.

Tento nárůst popularity a kvality je jedním z důvodů, proč prodej náhrad stravy stále stoupá. Do roku 2020 se v tomto odvětví zdravotního průmyslu očekává zisk z prodeje více než 9 miliard dolarů. Zde jsou ohromující statistiky pro rok 2015:

  1. 7 miliard dolarů – tato částka byla vydaná na náhradu stravy
  2. 3 miliard dolarů – prodej náhrady stravy v Severní Americe
  3. 2 miliard – prodej náhrady stravy v Asii
  4. 1 milarda – prodej náhrady stravy v Evropě

Největší nárůst prodeje těchto výrobků lze pozorovat v nově otevřených trzích v Asii a Evropě a výhled do budoucna slibuje další růst. Se stoupajícím prodejem na těchto trzích se ukazuje, že zákazníci chtějí produkty, které optimalizují jejich výživové potřeby a pomáhají dosáhnout jejich zdravotní cíle, zatímco zároveň získávají volný čas pro jejich nabitý program.

Protože výrobky Synergy jsou vyrobeny z přírodních složek a jsou rozsáhle testované na jakékoli znečištění předtím, než jsou vypouštěny na trh, SLMsmart náhrada stravy je skvělé řešení pro osoby dbající o zdraví, pro osoby, pro které je důležitý obsah proteinů, pro osoby mající neustále plné ruce práce, pro osoby držící dietu a další. Firma Synergy je ráda, že je součástí komunity, která se zabývá náhradami stravy a snaží se vnést na trh kvalitní produkty, které pomohou zákazníkům dosáhnout jejich cílů.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us