Jak získat bonus Go Elite 10Představení podnikání se společností Synergy prostřednictvím modelu Elite Honors zjednodušuje sdělovanou informaci do tří jednoduchých návodů hodných následování, Boštjan Pilej a Irena Kladivar, slovinští Team Directoři, maximálně čerpají z možností tohoto modelu pomocí bonusu Go Elite. Nedávno byla možnost obdržet bonus Go Elite prodloužena do 31. srpna, čímž Boštjan a Irena získali čas dosáhnout čtvrtého, pátého a šestého bonusu Go Elite.

Zatím získali tři bonusy Go Elite 10, v listopadu, prosinci a lednu, jejich celková výše je 3600 €, znamená to, že se v těchto třech měsících nejen sami kvalifikovali do programu Elite Honors, rovněž sponzorovali deset osob, které se v každém z těchto měsíců kvalifikovali do programu Elite Honors. Tento výkon vyžaduje důslednost spolu s neuvěřitelnými vedoucími a organizačními schopnosti. Přirozeně nás zajímá, jak to Boštjan a Irena dokázali! Zde je uvedeno, na co se zaměřují, aby se jim to podařilo:

Energie
Pulsující, čerstvá, zdravá a plná života, tak chtějí Boštjan a Irena vykreslit společnost Synergy celému světu. Nechtějí se setkávat s pohledem na Synergy jako na společnost, která pomáhá zlepšit chatrné zdraví. Raději propagují společnost Synergy jako firmu, která může komukoliv pomoci s udržením zdravého životního stylu. Boštjan a Irena vytvářejí tento obraz prostřednictvím zábavných, radostných událostí, pozitivních příběhů a neustále vyzařovaného nadšení pro podnikání. Boštjan a Irena využívají čisté a účinné produkty společnosti Synergy pro pomoc lidem, kteří chtějí to nejlepší pro svá těla, ale jsou přepracovaní, přetížení nebo příliš roztržití, aby sami dbali o své zdraví. Toto poselství přitahuje aktivní distributory ke vstoupení do jejich týmu. Takové angažované osoby jsou ty pravé, připravené k práci a následování modelu Elite Honors.

Prezentace
Elite Honors je jednoduchý model výdělku, je to proto, aby bylo jednoduché jeho představení. Jakmile se k týmu Boštjana a Ireny připojí nový distributor, model Elite Honors je jednou z prvních věcí, kterou se naučí. Je to obchodní stavební systém společnosti Synergy a nejlepší cesta k maximalizaci potenciálu výdělku. Boštjan a Irena zahajují vysvětlování kvalifikace do programu Elite Honors povídáním o tom, proč tento model funguje. Splnění dosažitelného cíle na CV (provizní objem) každý měsíc bude vytvářet stabilní růst. Jestliže jsou tytéž cíle na CV následovány sponzorovanými členy distributora, potenciál výdělku roste. Čím více distributorů následuje požadavky na program Elite Honors, tím vyšší jsou odměny.

Po provedení několika jednoduchých výpočtů, Boštjan a Irina zjistili, jak využít model Elite Honors k pomoci Členům týmu v dosažení dolarové částky dodatečného příjmu, kterého chtějí dosáhnout. Chce-li Člen týmu navíc získat 500 dolarů dodatečného příjmu ve společnosti Synergy, existuje celá řada cest jak tuto částku vydělat. Nicméně, Boštjan a Irena vysvětlili výdělkový potenciál na základě měsíčních požadavků modelu Elit Honors na CV. Vysvětlují to tímto způsobem také proto, že model Elite Honors vyžaduje měsíční objem zákazníků, tam začíná rostoucí okruh potenciálních distributorů z této skupiny.

Důslednost
V týmu Boštjana a Ireny je samozřejmostí připojit se v pondělí večer k telefonické konferenci a ve středu večer se zúčastnit webináře, každý týden bez výjimky. Je-li pár na cestách, jsou připraveni nastavit notebook, ať jsou kdekoli, aby mohli zorganizovat konferenci, protože spolehnutí na tento hovor je základem kultury a pospolitosti jejich týmu. V každém měsíci, bez výjimky, rovněž organizují školící setkání a zdůrazňují svým partnerům důležitost účasti na školení ihned od okamžiku, kdy se zapíší jako distributoři. Nastolení struktury a její dodržování bez ohledu na okolnosti, učinilo rozdíl v celkové týmové úrovni společného závazku. Elite Honors je hlavním školením a o modelu se mluví během takřka každého hovoru, webináře a školení. Pár řekl, že vytváří „kulturu Elite Honors“. Ve skutečnosti Boštjan začal učit svůj dosahovat malých cílů, podobným způsobem jako v modelu Elite Honors, dokonce před tím, než byl model zahájen. Opakování koncepčních pojmů ve všech školeních Boštjana a Ireny dělá z každého distributora v jejich týmu experta společnosti Synergy, zlepšuje schopnost sebevědomě a profesionálně prezentovat společnost.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us