Blahopřejeme zakvalifikovaným do Elite Honors


Elite Honors je program, který členům týmu umožňuje zefektivnit jejich podnikání se Synergy WorldWide a zároveň maximalizuje jejich možnosti zisku. Ti, kteří se účastní programu, chápou skvělé výhody , které umožňuje akce Go Elite, když budou nadále dělat to, co dělali dosud – budovat podnikání se Synergy.

Pokud se chcete dovědět více o Elite Honors a akci Go Elite , klikněte zde.

Zakvalifikovaní v únoru


Zdeněk & Martina Sládkovi
Petr Majer
Petr Ondřík
René Havrlant
Michal Paul
Pavel Hogen

Elitní skupina členů týmu Synergy vykročila poza pouhé zakvalifikování do Elite Honors v posledním měsíci, ale navíc vedli osoby, které sponzorují, tak aby se také zakvalifikovaly do Elite Honors. Za to, že oni i jimi sponzorované osoby splnily požadavky na Elite Honors, získávají členové týmu bonus Go Elite na základě počtu sponzorovaných osob, které jsou zakvalifikované do Elite Honors.

Firma Synergy WorldWide tento měsíc v České republice vyplatila 500 euro na bonusy Go Elite. Blahopřejeme zakvalifikovaným.


V únoru 2016 bonus Go Elite získali 

Za sponzorování 2-3 osob kvalifikovaných do Elite Honors
Obdrželi částku:  250 eur

Zdeněk & Martina Sládkovi
Petr Majer

Blahopřejeme všem v České republice, kteří se doposud zakvalifikovali do Elite Honors a do akce Go Elite. Jsme nadšeni z Vaší tvrdé práce a děkujeme Vám za příklad, jaký dáváte všem, kteří společně budují podnikání se Synergy. Oceňujeme Vaše výjimečné líderské schopnosti za to, jak jste naučili Váš tým, že následování Ellite Honors je finanční cestou k úspěchu, a za těžkou práci a obětování vloženého do budování týmu, který chce Zanechat dědictví.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us