ELITE HONORS – NAŠE TÍPY PRO VÁS


Program Elite Honors je v plném proudu a členové týmu rozvíjí své podnikání skrze určování měsíčních cílů. V lednu 312 členů týmu se kvalifikovalo do Elite Honors.

To znamená, že bylo přihlášeno nejméně 312 nových distributorů a nejméně 1 000 zájemců se rozhodlo pro výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se stali Elite Honors, zjistili, že tento model vydělávání je právě to, co jim doposud chybělo v podnikání.

Gratulujeme všem, kteří se díky Elite Honors dostali tak daleko. Níže uvádíme několik osobních postřehů našich nově kvalifikovaných Elite Honors ohledně jejich úspěchu v Synergy.

Björn Schirlbauer
Björn je spolehlivým příznivcem programu Elite Honors, který podle něj dává hodně energie a přitom
rychlé výsledky. Björnovy zkušenosti s Elite Honors ukazují, že ti, kdo chtějí zaznamenat výsledky,  používají tento model, protože je velice efektivní při tvoření zisku a zvyšovaní množství zákazníku.

„Můžete pozorovat jak váš byznys rychle roste“ říká Björn. „Přitom je to prostě skvěle, když díky tomuto systému získáte bonus Go Elite.“

Björn necítí, že ho systém Elite Honors nutí aby se honil po zákaznících. Odkdy našel tu správnou skupinu Členů týmu má dojem, že konečně všechno zapadlo na svá místa, protože každý dává stejné úsilí a těžkou práci aby se kvalifikoval do Elite Honors.

Siv-Britt Häggqvist
Siv-Britt získala Elite Honors několikrát a svůj úspěch přičítá propojení vzdělaní a znalosti naše
společnosti s upřimnou pracovní morálkou.

„Dejte přátelům možnost si získat informace o společnosti a o výrobcích“ říká.  „Dělejte svou práci a pak se vyhřívejte v září příběhů, které vyprávějí vaší distributoři a zákazníci.“

Podle Siv-Britt důležitým bodem je stanovení přiměřených cílů což umožňuje dosažení úspěchu a je přesvědčená, že dosažení těchto úspěchů záleží na úsilí, které má tu správnou úroveň.

„Usilovná práce je snadnější, když je cíl viditelný“ říká. Nemělo by pro nikoho být problematické věnovat několik hodin týdně… obzvlášť když pozorujete výsledky a získáváte uznaní za svou těžkou práci.“

Sigga Dóra Matthiasdottir (Island)
Cílem, který pro sebe určila Sigga Dóra je dostat se na vrchol a je přesvědčená, že Elite Honors je to ten pravý způsob jak svého cíle dosáhnout.

„Elite Honors umožňuje lidem, aby jednali jednoduše, aby se soustředili a byli schopní si určovat cíle a dosáhnout je.“ říká.

Sigga Dóra ví jak jsou výrobky Synergy důležité a jako lídr usiluje o správnou komunikaci s lidmi aby pochopili, jak vzrušující může být budoucno se Synergy.

„Vždycky říkám svým lidem aby výrobky Synergy měli na srdci…“ říká. Pro nové Členy týmu je Elite Honors jednoduchým nástrojem, se kterým každý může vytvořit pocit důvěry a zdravý byznys.“

Sigga Dóra pevně věří, že těžká práce, soustředění na výrobky Synergy a vlídnost vůči potenciálním zákazníkům a distributorům, může hrát významnou roli pro něčí budoucí úspěch.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us