CHCETE SE ZAKVALIFIKOVAT NA TEAM MANAGER ACADEMY?

středa, března 09, 2016V nezvykle poklidných rakouských Alpách leží výletní destinace Synergy, která je motivací pro tvrdou práci mnoha členů týmu, aby tam mohli jet každé léto. V Telfs, v Rakousku, v luxusním alpském hotelu  Interalpen-Hotel Tyrol  členové týmu Synergy se skvělými výsledky mohou strávit několik krásných letních dní v průběhu Team Manager Academy a přitom se naučit, získat kontakty, zrelaxovat  se a užít si čerstvý horský vzduch.

Zavítáte na letošní uzavřené setkání 16.-19. června? Zbývají jen 3 měsíce, abyste se zakvalifikovali!

JAK SE ZAKVALIFIKOVAT 

1. Dosáhnout poprvé úroveň Team Manager (14,000 CV) mezi červnem 2015 a květnem 2016
– NEBO –
2. Jako sponzor dosáhnout úrovně Team Manager nejméně jednou mezi červnem 2015 a květnem 2016 a mít osobně sponzorovaného člena, který se kvalikoval pro TEAM MANAGER ACADEMY
– NEBO –
3. Dosáhnout svojí nejvyšší minulou úroveň, jestli jste se zúčastnili TEAM MANAGER ACADEMY 2015.

Firma Synergy hradí stravu, ubytování a aktivity za jednu osobu na konto (ID). Cestovní náklady na Team Manager Academy si každý hradí sám. Zakvalifikované osoby mohou přijet v doprovodu jedné osoby, ale ta si vše hradí sama. Více podrobností bude uvedeno v pozvánce na Team Manager Academy.

3 HLAVNÍ DŮVODY, PROČ SE ZAKVALIFIKOVAT 

1. Školení 
Team Manager Academy poskytuje  prezentace a tréninky, které vedou členové firemního týmu Synergy, včetně výkonných a generálních manažerů. Navíc řečníci vítají sdílení jejich hlubokých  poselství. Během letošního setkání se účastníci také dozví více podrobností o plánech Synergy do budoucna. Tyto prospěšné znalosti pomohou distributorům připravit sebe a svoje podnikání na to, co přijde. Toto důvěrné setkání zahrnuje cenné informace, které jinde nenajdete.

2. Přepych 
Interalpen-Hotel Tyrol  je hotel  s širokou škálou služeb, s vynikající kuchyní, příjemným spa, prostornými pokoji s výhledem na horské panorama a nádherným venkovním bazénem. Dřevěné detaily v hotelu dávají jemný rustikální pocit, který se báječně doplňuje s horami, které hotel obklopují.

3. Zábava
Každý rok Team manager Academy hostí interaktivní setkání, kde se účastníci mohou setkávat, bavit a ukázat své dovednosti. Letos zaplánované aktivity se nikdy dříve na Team Manager Academy nekonaly! Team Manager Academy se také pyšní lahodnými obědy a večeřemi, které jsou skvělou příležitostí pro navázání trvalého přáítelství mezi evropskými vrcholnými lídry.

Doufáme, že se uvidíme, jak s těmi, kteří se zakvalifikují poprvé tak i těmi, kteří se kvalifikují opakovaně, na Team Manager Academy 2016! Klikněte zde, pokud se chcete dovědět více o Team Manager Academy.


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.