CHCETE SE ZAKVALIFIKOVAT NA TEAM MANAGER ACADEMY?V nezvykle poklidných rakouských Alpách leží výletní destinace Synergy, která je motivací pro tvrdou práci mnoha členů týmu, aby tam mohli jet každé léto. V Telfs, v Rakousku, v luxusním alpském hotelu  Interalpen-Hotel Tyrol  členové týmu Synergy se skvělými výsledky mohou strávit několik krásných letních dní v průběhu Team Manager Academy a přitom se naučit, získat kontakty, zrelaxovat  se a užít si čerstvý horský vzduch.

Zavítáte na letošní uzavřené setkání 16.-19. června? Zbývají jen 3 měsíce, abyste se zakvalifikovali!

JAK SE ZAKVALIFIKOVAT 

1. Dosáhnout poprvé úroveň Team Manager (14,000 CV) mezi červnem 2015 a květnem 2016
– NEBO –
2. Jako sponzor dosáhnout úrovně Team Manager nejméně jednou mezi červnem 2015 a květnem 2016 a mít osobně sponzorovaného člena, který se kvalikoval pro TEAM MANAGER ACADEMY
– NEBO –
3. Dosáhnout svojí nejvyšší minulou úroveň, jestli jste se zúčastnili TEAM MANAGER ACADEMY 2015.

Firma Synergy hradí stravu, ubytování a aktivity za jednu osobu na konto (ID). Cestovní náklady na Team Manager Academy si každý hradí sám. Zakvalifikované osoby mohou přijet v doprovodu jedné osoby, ale ta si vše hradí sama. Více podrobností bude uvedeno v pozvánce na Team Manager Academy.

3 HLAVNÍ DŮVODY, PROČ SE ZAKVALIFIKOVAT 

1. Školení 
Team Manager Academy poskytuje  prezentace a tréninky, které vedou členové firemního týmu Synergy, včetně výkonných a generálních manažerů. Navíc řečníci vítají sdílení jejich hlubokých  poselství. Během letošního setkání se účastníci také dozví více podrobností o plánech Synergy do budoucna. Tyto prospěšné znalosti pomohou distributorům připravit sebe a svoje podnikání na to, co přijde. Toto důvěrné setkání zahrnuje cenné informace, které jinde nenajdete.

2. Přepych 
Interalpen-Hotel Tyrol  je hotel  s širokou škálou služeb, s vynikající kuchyní, příjemným spa, prostornými pokoji s výhledem na horské panorama a nádherným venkovním bazénem. Dřevěné detaily v hotelu dávají jemný rustikální pocit, který se báječně doplňuje s horami, které hotel obklopují.

3. Zábava
Každý rok Team manager Academy hostí interaktivní setkání, kde se účastníci mohou setkávat, bavit a ukázat své dovednosti. Letos zaplánované aktivity se nikdy dříve na Team Manager Academy nekonaly! Team Manager Academy se také pyšní lahodnými obědy a večeřemi, které jsou skvělou příležitostí pro navázání trvalého přáítelství mezi evropskými vrcholnými lídry.

Doufáme, že se uvidíme, jak s těmi, kteří se zakvalifikují poprvé tak i těmi, kteří se kvalifikují opakovaně, na Team Manager Academy 2016! Klikněte zde, pokud se chcete dovědět více o Team Manager Academy.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us