Zpráva od Generálního ředitele: v očekávaní na rok 2016


Existuje hodně důvodů proč je prosinec ten nejoblíbenější měsíc v roce. Je to období, ve kterém trávíme čas se svými milovanými, přemýšlíme o tom, co se stálo v minulém roce a čekáme na Nový rok. I když jsem zvědav na úspěchy, které nám přinese rok 2016 chci se na chvíli ohlédnout zpátky a podívat se na velké věci, které jsme zažili loni.

Jsem pyšný na to jak velkou obětavost prokázali Členové týmu v České republice a v Polsku. Díky tomu, že jste přijali výzvy rozmanitých akcí a tréninků a  zúčastnili jste se události ve velkém počtu, udělali jste tento rok opravdu výnosným. Chci poděkovat všem, kdo jste se zúčastnili Summitu 2015 v Římu. Měli jsme tam opravdu skvěle zážitky a získali jsme pohybovou energii, která nás prováděla velice úspěšným zbytkem roku 2015.  Toto bylo prokázáno rekordními výsledky prodeje, které jsme zaznamenali za poslední dva měsíce v České republice a Polsku. Jsme na cestě k dovršení vrcholu v roce 2016!

Těšíme se, že jsme pro vás připravili plný seznam událostí, které jsou zaměřený na to aby vás Kickoff v  České republice a Polsku.  23 ledna ve Varšavě vás chceme pozvat na setkání s našimi speciálními hosty – Emerald Executive Davidem Johnstonem a Diamond Executive Hakanem Cetinem.  David Johnston bude s námi taky během Kickoffu v Brně 30 ledna. Sledujte  blog a kalendář pro rozvrh těchto setkání a abyste měli stále aktuální informace o nových událostech a podrobnostech ze života Synergy.

Ti z vás, kteří se zúčastnili Summitu, obdrželi předpremiéru nejnovějšího výrobku Synergy aby se seznámili s dalším ze řady důvěryhodných výrobků: Body Prime. Tento revolučně nový výrobek jsme stvořili proto, aby opatřil váš systém na rychlé nastartovaní zdravého životního stýlu, který zesílí výkonnost důvěryhodných a osvědčených výrobků Synergy.  Body Prime představíme oficiálně během Kickoffu příští měsíc!

Pokud připravujete seznam svých cílů pro příští rok, chci vás povzbudit abyste k němu přidali účast na korporativních událostech Synergy. Hlavním rysem těchto události je vzácný trénink, koučování a porady nejlepších lídru Evropy a Ameriky, kteří vám podají nářadí a motivaci,  jaká potřebujete aby příští rok byl pro vás tím nejúspěšnějším. Apeluji na vás také abyste si zvolili náročné cíle, jako třeba kvalifikace do Akademie Týmových manažerů v Rakousku anebo sponzorovaní Člena týmu, pokud jste to ještě doposud nedělali. Tréninkový tábor ATM, který se koná každý rok v červnu je to víkend naplněný budováním týmu, tréninky osobního rozvoje a klíčovými pro podnikaní vychytávkami. Podrobnosti o události a kvalifikačním období najděte zde.

Nikdy není příliš brzy na to abyste mysleli na Evropsky summit Synergy, který tentokrát se bude konat v překrásné Vídni 22-23 září 2016.  Vstupenky budou dostupny během Kickoffu, takže myslete na to abyste je získali  dříve než ceny půjdou nahoru.

Jsem přesvědčený, že budeme pozorovat váš další úspěch v novém roce. Těším se na to až vás uvidím na naších korporativních událostech a taky na to, že budete pokračovat zanechávat ve světě svůj vzkaz v roce 2016!  Veselě Vánoce.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us