VYUŽIJTE VÁNOCE VE SVŮJ PROSPĚCH


Vánoční svátky jsou za rohem a přinášejí večírky, dárky a trávení času s nejbližšími. Nedopusťte, aby vaše podnikání se společností Synergy ustoupilo do pozadí. Namísto toho využijte tato radostná setkání ke zvýraznění společnosti, kterou zastupujete, a zároveň k posílení vztahů s ostatními. Zde najdete několik kreativních způsobů, jak posílit pozici vašeho podnikání se Synergy a přitom poděkovat svým věrným zákazníkům.

Pošlete vánoční přání

Každého příjemně potěší vědomí, že na něj v tomto období myslíte. Oslovte stávající zákazníky, potenciální zákazníky a potenciální členy týmu, pošlete jim promyšlená vánoční přání. Je to skvělý způsob, jak dát zákazníkům na vědomí, že si ceníte vzájemné spolupráce, a rovněž k navázání kontaktu s potenciálními zákazníky a členy týmu. Dbejte o to, aby vaše nejlepší přání byla ryzí a výjimečná pro každého příjemce.

Podělte se o vzorky produktů společnosti Synergy

Kromě zaslání přání můžete také rozvážit vyslání vzorků produktů společnosti Synergy. Je to skvělý způsob na představení zákazníkům nových výrobků, které ještě možná nevyzkoušeli. Vzorky můžete také nadělit v mikulášské punčoše. Buďte kreativní, svažte několik vzorků ozdobnou stuhou nebo je zabalte do malého vánočního sáčku.

Zorganizujte vánoční setkání

Navoďte ve svém týmu vánoční atmosféru! Zorganizujte vánoční setkání, abyste dostali Členy týmu a zákazníky do vánoční nálady. Odměňte produkty společnosti Synergy osoby, které přizvou na setkání nejvíce hostů. Podávejte dobroty s použitím náhrady stravy SLMsmart a společnost Synergy bude v této slavnostní chvíli s vámi.

Přispějte na charitu

Ve jménu štědrých svátků se připojte se svým týmem k charitativnímu běhu nebo zúčastněte sbírky vánočních dárků. Při posilování týmového ducha, můžete obsáhnout nejen kamarádské vztahy, vytvářené během celého roku, ale také znázornit příkladem princip „Zanechat dědictví“, prostřednictvím dárcovství nebo pomoci. Příjemci dozajista ocení vaši pomoc, noví lidé objeví společnost Synergy a její hodnoty.

Dejte zákazníkům něco navíc

V tomto období nabídněte něco navíc. Objednejte si mimořádné upomínkové předměty s logem společnosti Synergy, jako speciální dárky pro zákazníky a poděkování za spolupráci. Vyberte si z široké nabídky produktů, včetně náramků, per, flash pamětí, diářů, šejkrů a dalších. Pro nákup z celé nabídky upomínkových předmětů klikněte zde.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us