5 věci kterých stoí za to se zbavit v Novém rocePřipravte svá slavnostní oblečení a hlukové nástroje, protože rok 2016 je skoro tady! Jako podnikatele a Členové týmu Synergy v te poslední před Novým rokem chvíli určitě myslíte přede všim na své osobní a týmové cíle, na to aby přicházející rok byl pro vás opravdu úspěšný. Pro nejlepší výsledky určete si dosažitelné cíle a pak si připravte plán, díky kterému budete se těchto cílů držet.

Podle odhadů jen 24% lidí drží se svých cílů určených o Novém roce déle čim několik týdnů. Buďte ve skupině těch, kteří v roce 2016 zvítězí. Připravte se na úspěch díky tomu, že se zbavíte těchto pěti věci, které jsou toxické pro váš byznys.

Zmatek

Je velice pravděpodobné, že jako distributor Synergy pracujete z domu. Máte na svém psacím stole a na počítači spousty formulářů a letáků? Vaše podnikatelské pomůcky jsou roztroušené po celém domě? Pokud vaše odpověď zní „ano“ je na čase uklidit! Výzkum ukazuje, že čisté, uspořádané prostranství navádí růst produktivity. Pokud fyzický očistíte svou pracovní plochu, uvidíte, že i vaše pracovní mozková plocha cítí se čistější a díky tomu budete schopní plnit úkoly s větší efektivitou.

Ztrácený čas

V dnešní době je opravdu snadné dovolit aby cenné hodiny Vám proklouzly, kvůli celým maratonům Váších oblíbených televizních show, počítačovým hrám, na kterých jste skoro závislí,   neomezenému dostupu k informaci z vašeho inteligentního zařízení a vždycky lákavým stránkám sociálních sítí. Virtuální svět je krásna a zároveň nebezpečná věc. Vždycky se ujistěte, že jste vyplnili všechno, co jste měli naplánováno, dřív než odměníte sami sebe hodinkou bezduchého skákání po pořadech a facebooku.

Negativita

Hlasy ve vaše hlavě působí na to co jste schopní vykonat silně ačkoliv rafinovaně. Pokud si řekněte: „tohoto nejsem schopen/schopná“ už jste prohráli. Obklopte se pozitivními lidmi, kteří věří ve vaší schopnosti. Odpusťte si chyby. Pokud jeden týden vás úplně zklamal s nadějí se dívejte na možnosti, které vám dá ten příští. Pokud se přemůžete a budete se snažit o optimismus každého dne, v každé situaci budete lidí přitahovat a pozitivní vzhled Vám dá nadějí do budoucna.

Výčitky

Život by byl příliš snadný, pokud by se všechny vaše věci konaly způsobem jaky jste pro ně určili. Námaha, kterou zažíváte, pravděpodobně pomůže Vám vyvinout schopnosti, díky kterým se stanete cenní a jedineční. Zatímco budete čelit různým zkouškám, berte zodpovědnost za chyby, které jste udělali a snažte se je okamžitě opravit. Pozor na výčitky kvůli určitým osobám anebo podmínkám, které podle Vás mohly způsobit potíže. Přinese to jenom negativní atmosféru, která zadusí Vaše podnikání.  Přestaňte ukazovat prstem a začněte taktně řešit otázky, abyste vylepšili podnikatelskou výkonnost.

Otálení

Na začátku je těžko se vyrovnat s novými cíli. Jsou zastrašující a zdá se, že jsou nedosažitelné. S tímto přístupem můžete cítit, že nejlepší věc, kterou můžete udělat, je odložit všechno na zítřek. Než se nadějete, uplyne měsíc a Vy jste neudělali ani krok blíže k vašemu cíli. Je to poslední stupeň k neštěstí. Začněte pomalu pracovat směrem k cíli. Naplánujte svůj den předchozí večer a začněte práci co nejrychleji potom, co se probudíte. Díky tomu, že každého dne uděláte několik větších nebo menších kroků v tom správném směru, nakonec se dostanete k svému požadovanému cíli.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us