Zanechej svůj vzkaz skrze charitu


Když Dan Higginson v roce 1999 zakládal Synergy WordlWide, měl přesnou vizi toho čim tato společnost by měla být. Chtěl aby lide sdružení v Synergy pracovali se srdce. Chtěl měnit svět a dát ostatním možnost zanechat vzkaz o zdraví a finanční svobodě.

Vánoce je to perfektní doba abychom si uvědomili jak můžeme pomoct těm, kterých život je těžkým zápasem. Mnoho členů týmu uvažovalo o tom, co můžou dát světu aby změnili mnohé lidské životy, díky akcím, které pořádali. Co vy můžete udělat abyste zanechali vzkaz o dobročinnosti? Soustřeďte se na to, co jste schopní udělat. Malé kroky se můžou obracet na míle. Žádný dobrý skutek není marný.

Pokud hledáte způsob, jak vrátit to, co jste sami dostali, uvažujte o finanční pomoci pro nadaci 5 Star Legacy Foundation. Táto nadace je partnerem Synergy v dobročinnosti, a jejím cílem je ulevit trpícím dětem, jejich rodinám a obcím, skrze prolomení kruhu bídy, gramotnost, vyšší stipendia pro studující  a soběstačnost díky podnikatelství.

Příběhy Členů týmu z různých evropských zemi dokazují, že Danova vize se změnila v každodenní realitu. Zde najděte některé z nich:

Dora Debeljak, Slovinsko

Pravě o Vánocích Dora darovala peníze skrze lokální charitní pobočku, kterou stvořili Vedoucí týmu Bostjan Pilej a Irena Kladivar aby mohli darovat ubohým lidem na Vánoce jídlo, oblečení a naději. Dora a jíní členové týmu ze Slovinska získali částku 1500 Eur a díky tomu udělali 100 vánočních balíku pro rodiny v nouzi. A právě díky rozhodnutí členů týmu že finančně přispějí, 33 rodiny, které by o Vánocích hladověly, obdržely speciální dodávku, ve které bylo všechno co je třeba pro tradiční vánoční večeři.

Mirva Martikaninen, Finsko

Mirva, zdravotní sestra a distributorka Synegry od čtyřech let zažila svůj nejúspěšnější rok právě letos. Aby spolu se svým týmem oslavila tento úspěch Mirva se rozhodla přispět finančně na dětskou nemocnici. Získala seznam různých předmětu z různých cenových kategorii, kterých potřebují finské dětské nemocnice. Rozhodla se pro speciální křeslo pro chemické infuze u dětských pacientů s rakovinou, aby měly pohodlné a  příjemné místo pro procedury. Mirva pokračuje v budovaní svého podnikaní se Synergy a když dosáhne většího úspěchu plánuje, že zvětší frekvenci a velikost svých darů.

Paul, Kate a Saxon Flint, Spojené státy

Členové týmu Paul a Kate jsou podporovateli na plný úvazek ambiciozního, soucitného syna Saxona, kterého koníčkem se stálo získávaní peněz pro potřebující. Jeho nejnovějším projektem je získat peníze aby 10 děti z Mpongwe v Zambii mohlo chodit do školy. Díky částce jen 1 200 £ tyto děti získají možnost vzdělávání a jedno jídlo denně po celý rok. Saxon sbírá peníze na charitu taky prodejem sušenek, koláči a jiného pečiva které sám upekl během pekařských aukcí, které sám uspořádává.

Jsme opravdu dojatí všemi projevy laskavosti, jak menšími tak většími, které každého dne plní Členové týmu Synergy.  Pokračujte v napravovaní světa skrze jednou charitní akci po druhé a najděte to největší bohatství, jaké svět vám může nabídnout.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us