Dejte si pozor na útok svátečních dobrot


Vánoce jsou za rohem a s nimi přichází chladné počasí, setkání s rodinou, nekonečné množství jídla a sladkostí. Dodržovat zdravou výživu může být obtížné, jestliže jste neustále obklopeni lákavým jídlem. Nabízíme vám zde několik tipů, které vám pomohou prožít svátky bez obětování zdravých návyků, nebo radosti ze setkání s rodinou a přáteli.

Remix receptů
Pokud o Vánocích pečete, ušetřete si pár kalorií pomocí zdravých výměn. Místo oleje můžete použít jablečné pyré (v poměru 1:1), cukr nahraďte stévií (1:3/4), odložte klasické mléko a použijte mléko mandlové (1:1). Milovníci produktů Synergy zjistili, že lze, v různých vámi vytvořených SLMsmart receptech, náhradu stravy SLMsmart použít místo mouky. Ačkoli při použití všech těchto zdravých výměn najednou by bylo vaše cukroví a sladkosti nejlepší pro váš organismus, doporučujeme vyzkoušet v každém receptu pouze jednu výměnu. Přejeme vám příjemnou zábavu a začněte experimentovat!

Dbejte na hydrataci
Plán společenských událostí, vyplněný vánočními večírky a zábavnými výlety s rodinou, neponechává příliš prostoru k přemýšlení o správném pitném režimu, zvláště když jsou na dosah ruky mnohem přitažlivější slazené teplé nápoje nebo koktejly. Mnoho lidí si neuvědomuje, že velmi často pocit hladu je ve skutečnosti žízeň. Pokud jste správně hydratovaní, bude nejen vaše pleť úžasně vypadat na rekreačních fotografiích, nestanete se rovněž obětí nekonečné řady zákusků, které budou na dosah ruky. A když si sami budete nalévat skleničku osvěžující, tolik potřebné vody, přidejte k ní porci ProArgi-9 + nebo dávku tekutého chlorofylu [PhytoLife], pro ještě dalekosáhlejší zdravotní výhody.

Plánujte dopředu
Pokud se chystáte na vánoční večírek a máte hlad, snězte před odjezdem malé jídlo, nebo si připravte koktejl s náhradou stravy SLMsmart. To vám umožní vybrat si to, co opravdu chcete sníst, namísto snězení čehokoli nebo všeho, co je na dohled, abyste rychle zahnali pocit hladu. Pokud přinášíte jídlo pro ostatní, připravte něco zdravého, co bude odpovídat vašemu dietnímu režimu.

Zdravý rozum
Vánoční svátky jsou období, které můžete příjemně strávit s nejbližšími, bez podráždění týkajícího se vyživovacích cílů. Neobviňujte se, pokud po večeři sníte ještě nějaké cukroví, nebo si přidáte na talíř další porci brambor. Nezapomínejte na své cíle, ale pamatujte si, že zítra je další den, kdy můžete začít znovu. Nepomůže vám to udržet váhu, ale vaše vánoce svátky budou mnohem příjemnější a získáte sílu na zdravější nový rok.

Veselé Vánoce!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us