NOVÝ TEAM DIRECTOR: JAMES BOOTH


James Booth investoval do správné výživy po celá desetiletí, v 17 letech byl irským boxerským šampiónem a 20 let praktikuje bojová umění. Společnost Synergy objevil v roce 2010 a rychle zjistil, že její snaha o poskytování kvalitní výživy odpovídá jeho celoživotnímu přesvědčení. V listopadu 2015 dosáhla jeho firma M.N.B. Group, podnikající se společností Synergy, úrovně Team Director.

Nejsou žádné pochybnosti o tom, že bez ohledu na to, čemu se James věnuje, ať je to obchodní podnikání či sport, jde odhodlaně kupředu. Když začal trénovat bojová umění, rozhodl se, že chce získat černý pás. Jakmile se přihlásil do společnosti Synergy jako distributor, rozhodl se, že bude výkonným lídrem. Teď je jako Team Director na dobré cestě k tomuto cíli.

„Pokud starý chlap, jako jsem já, může dosáhnout této úrovně, měli by mě mladí přeskočit,” prohlásil James. „Nezáleží na tom, jaké máte vzdělání, kde žijete nebo z jaké etnické skupiny jste. Máte-li touhu a odhodlání, můžete být v tomto byznysu úspěšní.“

Mnoho z toho, co se James naučil jako boxer v něm dodnes zůstalo a vytvarovalo jeho osobnost do dnešní podoby. James tvrdí, že jako boxer se naučil, jak důležité je vystavět základy. Sportovci, kteří jsou v boxu nováčky, se v prvních týdnech tréninku nehrnou do ringu a nečekají, že mohou vyhrát. Spíše by se tak vystavili velkému nebezpečí. Toto pojetí se vztahuje i k provozování podnikání se společností Synergy. Může chvíli trvat, než vybudujete základy pro podnikání, ale jakmile to uděláte, máte nekonečné možnosti k úspěchu.

I když se James už do boxerského ringu nikdy nedostane, jeho zájem o správnou výživu se nezměnil. Věří, že kritérium toho, jak se k vám společnost chová je věk, i když ve skutečnosti věk nic neznamená. Ti, kteří si řeknou, že jsou staří, se budou chovat jako staří, cítit se staří, a nakonec se přestanou v životě rozvíjet. James naopak plánuje žít, dokud mu nebude alespoň 100 let. Vzpomíná jak mu otec říkával, že jakmile člověk přestane snít, je mrtvý.

Nedávno James a jeho obchodní partner Dr. Anthony Oketah navštívili centrálu společnosti Synergy, aby si prohlédli nové středisko Hughes centrum pro výzkum a inovace, a jak se svěřil oba „oněměli úžasem”. James a doktor Oketah věří, že společnost Synergy je budoucností péče o zdraví a návštěva střediska Hughes centrum pro výzkum a inovace je v tom utvrdila.

 „Můj život se během pěti let strávených se společností Synergy úplně změnil,” řekl James. „Byl jsem ohodnocen za celé své úsilí, které jsem vložil do práce. Síťový marketing se velmi podobá hornictví. Začíná to každodenní tvrdou prací s kopáním, abyste našli to, co hledáte, ale pokud vytrváte, nakonec najdete zlatou žílu.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us