Vzrůstá poptávka po bílkovinách a náhradním jídle

Mezí rokem 2009 a 2014 bílkoviny se stály jedními z nejvíce vyhledávaných spotřebiteli složek, kterých tržby podle Euromonitoru vzrostly o 59,3 %.  Navíc náhradní jídla jsou dnes nejvíce prodávanými doplňky stravy v oboru ošetřovaní hmotnosti. Předvídá se, že oba tyto trendy se v budoucnu zesílí, protože lidé stále více investují do své tělesné kondice a neustále vzrůstá obecné vědomí zdravotních potřeb organismu.

Synergy WorldWide si uvědomuje tyto požadavky spotřebitelů a chce jím vyjít vstříc. Proto vznikl SLM Smart náhrada stravy, výborný koktejl, kterého každá porce obsahuje 26 g proteinů. Ale proč vlastně proteinové doplňky a náhradní jídla se stály skoro nezbytné v domácnosti?

Proč bílkoviny?

Lidské tělo je naprosto zaplněno bílkovinami. Bílkoviny (jinak proteiny) se vyskytují jak ve vnějších, tak i vnitřních blánách všech žijících buněk našeho těla a také:      

  • ve svalech, 
  • kostech,
  • vlasech a nehtech.

Tělo potřebuje bílkoviny aby vytvářelo enzymy, které mají v těle různé funkce, v tom trávení a tvoření nových buněk. Pravděpodobně nejdůležitějším úkolem, který plní proteiny je tvoření neurotransmiterů, které zodpovídají za tok informací mezí nervovými buňkami a jinými, specializovanými buňkami, jako třeba svalové buňky.

Jak se předvídá, udržovaní dobré kondice bude stále významnější prioritou a proto vzroste i význam bílkovin, které jsou podstatou růstu svalů. I když koktejl SLM Smart náhrada stravy byl vytvořen našimi vědci pro podporu programů kontroly hmotnosti, mnozí se k němu uchýlili proto, že má vysoký obsah proteinů a živin.

Proč náhradní jídla?

Rozvrh dne mnohých lidi je stále více a více hekticky a může se stát, že není možné dbát o pravidelné a zdravé stravovaní, obzvlášť když se někdo snaží si kontrolovat váhu. Pravě proto stále rostoucí počet lidi hledá vhodná náhradní jídla, které mají vysoký obsah živin a můžou zaplnit mezery v jídelničku, které vznikly z důvodu špatného stravovaní.  Je třeba také věnovat pozornost faktoru komfortu – stačí si vzít do kabelky nebo do auta jednu-dvě porce koktejlu a máte recept na rychlou, výbornou náhradu jídla a alternativu pro méně zdravou opci občerstvení v restauraci.

Pokud hledáte jednoduché řešení pro kontrolu hmotnosti anebo komfortní způsob pro nahrazení výživných látek, SLM Smart vám ukáže proč náhradní jídla se těší stále stoupající popularitou. Vyhovějte vaše chuti na čokoládu a vanilku a zůstaňte na cestě k zdravější verzi sebe, díky zahrnutí do vašeho jídelničku SLM Smart. Zda používáte SLM Smart pro zdravější výživu, kontrolu hmotnosti nebo zlepšení obecné tělesné kondice je to koktejl plný výživných látek, kterých potřebujete a s příchutí, kterou milujete.

Pokud chcete koupit SLM Smart náhradu stravy klikněte ZDE
Pokud si chcete přečíst informační list SLM Smart náhrada stravy klikněte ZDE

CONVERSATION

Instagram

Follow Us