Hughes Center dělá průkopnické objevy s ProArgi-9


Vědci z Hughes Centra pro výzkum a inovace udělali několik pozoruhodných objevů se vzorcem ProArgi-9 + od společnosti Synergy, které ukazují, že ProArgi-9 + umí působit tak, jak L-arginin samostatně nedokáže. Po těchto objevech,společnost Nature´s Sunshine zažádala v Spojených státech o dočasné patentové přihlášky, aby zajistila pro Synergy udržení výhradních práv k tomuto kultovnímu vzorci.

Přestože podrobnosti o patentové přihlášce nejsou dosud zveřejněné, hlavní vědecký šéf  společnosti Nature´s Sunshine, Dr. Matthew Tripp, nás nechává nahlédnou do něktrérých jejich objevů.

"Četné studie prokázaly kardiovaskulární výhody l-argininu," vysvětlil hlavní vědecký šéf Nature´s Sunshine, Dr. Matthew Tripp. "Nicméně, naše předběžné studie  in vitro a studie na lidech ukázaly, že jedinečná kombinace složek v našem ProArgi-9 + vzorci zvyšuje účinek L-argininu v těle několika způsoby."

Studie #1

Tělo přeměňuje aminokyseliny L-argininu na oxid dusnatý pro podporu zdravého krevního oběhu a kardiovaskulární funkce. Ačkoliv samotný L-arginin může zvýšit hladinu náhradního markera v podobě oxidu dusnatého ve slině, jedná se o postupný proces. Při testování ProArgi-9 + od společnosti Nature´s Sunshine bylo zjištěno, že jeho složení podstatně a rychle zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v těle.

Výsledky této studie jsou významné, protože jiné studie ukazují, že stárnutí a špatná strava může mít vliv na metabolické systémy odpovědné za produkci oxidu dusnatého, přimět je, aby pracovaly méně efektivně. Zdravé hladiny oxidu dusnatého jsou důležité pro správnou vazodilataci, spolu s krevním tlakem, svaly, srdcem a funkcí centrálního nervového systému *.

Studie #2

Předchozí studie ukázaly, že L-arginin nemá žádný významný vliv na myeloperoxidázy, což je enzym, který potlačuje produkci oxidu dusnatého. Dále, l-arginin nemá žádný významný vliv na omezování oxidace LDL cholesterolu. Předběžná studie od Hughes Center zjistila, že jedinečná kombinace složek nalezené v Synergy ProArgi-9 + účinně potlačuje myeloperoxidázy a pomáhá snižovat oxidaci LDL cholesterolu.

"Tyto průkopnické studie jsou přesně to v co jsme doufali, řekl prezident Synergy WorldWide, Dan Norman, když byl otevřen Hughes Center v únoru 2015". "Díky Dr. Matthew Tripp-ovi a jeho týmu zkušených vědců můžeme zveřejnit, že ProArgi-9 + může mít prokazatelný dopad na bezpočet životů po celém světě. To je obrovská zpráva, a my se toužíme o ni podělit s každým po celém světě s nadějí pomoct co nejvíce lidem, aby mohli najít své optimální zdraví."

Výsledky těchto studií ukazují, že jedinečné vlastnosti nalezené v ProArgi-9 + mají pozitivní vliv na kardiovaskulární zdraví tím, že podporují produkci oxidu dusnatého a potlačují myeloperoxidázy. Tato zjištění podporují použití ProArgi-9 + pro optimální zdraví srdce.

Hughes Center odhaluje sílu, která spočívá v produktech společnosti Synergy. Synergy WorldWide je neuvěřitelně šťastná, že má skvělý a zkušený personál vědců, stojící si za svými produkty, které poskytují obsáhlý výzkum, a který posiluje poslání Synergy zanechat trvalé dědictví zdraví po celém světě.

KLIKNĚTE ZDE pro oficiální tiskové zprávě.

* http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25883934

CONVERSATION

Instagram

Follow Us