Proměna životního stylu se Synergy: Agnieszka Hercke


Pokud jste potkali Agnieszku před lety určitě byste ji nepoznali dneska. Vypadá mlaději, zdravěji a šťastněji, dokonce může se i pochlubit zlepšením svalů. A co nejdůležitější – cítí se víc sebou.

Agnieszka byla zapojena do Synergy svým polským sponzorem před rokem. Účast ve výzvách SLMsmart motivovala ji aby se snažila o zdravější životní styl: zlepšení diety, cvičení a použití výrobků Synergy – SLMsmart, PhytoLife, ProArgi-9+ a e9.  Výrobkům Synergy důvěřuje díky tomu, že ji dávají energii, kterou potřebuje aby zůstala věrná svému zdravějšímu životnímu stylu, který jí zvyšuje sebedůvěru a sílu.

První v dějinách Synergy WordlWide Polsko výzva SLMsmart odstartovala v říjnu 2014, hned potom co byla spuštěna v Evropě. Agnieszka měla 15 kg navíc a silné rozhodnutí si změnit život. V prvním kole výzvy SLMsmart Agnieszka neměla zrovna nadšení pro gymnastiku. Nikdy neměla ráda cvičení a chtěla dosáhnout změny hmotnosti jenom změnou diety.

Druhého kola výzvy SLMsmart se Agnieszka nezúčastnila, ale stále se snažila udržet zdravější životní styl a pozorovala jak její váha pomalu a postupně padá. Když začalo třetí kolo tak se rozhodla, že chce závodit opravdu naplno a snažila se cvičit skoro každý den, chodila boxovat, trénovala crossfit, spinning a krav magu. Vždycky před tréninkem vypila ProArgi9+.


Když Agnieszka vyhrála třetí kolo výzvy SLMsmart byla nadšena, ale říkala také, že dosažení cílů spojených se zmenšením a udržením hmotnosti bylo pro ni tou největší cenou jakou vůbec mohla získat. Nyní může čelit světu hlavou vzhůru, protože objevila zdroje sebedůvěry a síly.

„Všechny dohromady výrobky Synergy mi pomohly držet zdravější životní styl, který mi dal nový život“ říká Agnieszka. „Když jsem objevila výrobky Synergy a rozhodla jsem se pro zdravější životní styl, doufala jsem, že mi pomůžou ve změně, ale teď se cítím opravdu neuvěřitelně. Jsem plná pozitivní energie! Nejhezčí pochvalu jsem však dostala od svého může, který se zeptal: „Můžu to brát  taky já?“

Agnieszka říká, že konečně je pyšná na to jak vypadá a častěji chodí ven. Zase rada nakupuje a občas nosí i věci ze šatníku své dcery.

„Jsem živým vzorem toho, že výrobky Synergy jsou chytrou pomůckou ke každému zdravému životnímu stylu“ říká Agnieszka. „Hodně lidí, které jsem potkala díky Synergy, mi říkalo, že tyto výrobky mě naprosto nově stvořili “.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us