Nové pracovní nástroje pro prezentaci Synergy už dostupné!

úterý, října 20, 2015

Synergy pro vás vytvořilo nové pracovní nástroje, díky kterým vaše prezentace budou dynamické, jednoduché a lákavé. Zmocněte svůj byznys, hrdě předávejte výrobky Synergy, životní šanci, kterou dává Synergy, a poslání, s použitím snadných prezentačních nástrojů: prezentace Synergy First Look, a Prezentačního listu Synergy.


Prezentace Synergy First Look

Použití prezentace Synergy, přitahující grafikou a moderním stylem, umožní vám efektivně vyprávět váš příběh Synergy. Jako tvůrce byznysu Synergy neustále šíříte informace o Synergy WorldWide a teď chceme vám dát všestranný nástroj, díky kterému můžete pohodlně předvést prezentaci jeden na jednoho nebo ve skupině.

STÁHNĚTE PREZENTAČNÍ SNÍMKY
STÁHNĚTE UKÁZKOVÝ SKRIPT

V této prezentaci můžete si všimnout, že u každého snímku se objevuje jenom minimální text. Namísto dlouhých vět, průvodcem moderátora budou obrazy, co pomůže publiku se soustředit na tom, co chcete sdělit ústně. Ti z moderátorů, kteří by mohli být nervozní z toho, že snímky mají jenom minimální obsah textu – nebojte se! Pro vás jsme připravili ukázkový skript s textem, který si můžete nastudovat a používat. Tento skript můžete stáhnout v pdfu anebo jej najděte v poznámkách ke prezentaci. Všimněte si i toho, že moderátoři nemusí umět text nazpaměť  anebo věrně se ho držet.  Skript je uveden jenom jako ukázka, jako návod, jako nástroj pro praktické použití. Nakonec, jenom praktika je klíčem k úspěšnému představení této nebo jiné prezentace.

S použitím těchto snímku, zkušený moderátor pomůže publiku odhalit poslaní Synergy Zanechat svůj vzkaz. Představíte závazek společnosti k vědeckému výzkumu a vývoji nejvyšší kvality doplňků stravy. Uvedete elitní řadu výrobku Synergy a objasníte lukrativní Kompenzační plán s principem Mega-Match. Proč Synergy je právě to, co jste doposud hledali? I na tuto otázku dáte spolehlivou odpověď v závěru prezentace.

Prezentační list Synergy

Předávejte šanci jakou je inovační podnikaní se Synergy s tímto vizuálním průvodcem a začněte tak významnější konverzaci o tom, jak může Synergy změnit lidský život. Zda posluchači chtějí rozvíjet podnikaní se Synergy na plný úvazek, nebo chtějí jen něco přidat k svým stálým příjmům, tento prezentační list jim ukáže, jak je možno snadno zapojit systém Synergy do jejich aktuálního životního stylu na adekvátní úrovní.

STÁHNĚTE HNED


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.