Klub milionu dolaru: Stefan Patrik Kristofferson a Øistein Bekkvang

Partneři v podníkaní a přátele Stefan Patrik Kristofferson a Øistein Bekkvang vědí, že víc hlav víc ví, což je důvodem proč v roce 2009 spojili své síly, aby společně stvořili impérium Synergy. Po necelých třech letech získali hodnost Emerald Executive a byl to tehdy teprve třetí takový titul v Evropě. I když získali tuto hodnost, nepřestali rozvíjet svůj byznys v celé Evropě a nedávno dosáhli úrovně 1 milionu dolarů, co je milníkem v podníkaní se Synergy.

„Patrika jsem potkal v jíne firmě a byl jsem překvapen jeho vysokou pracovní etikou,“ – říká Øistein. Když jsem se dozvěděl o Synergy WorldWide vše jsem zdělil Patrikovi, ale neměl zájem.  Asi po roce konečně uviděl, jaky potenciál se v této společnosti skrývá.“

Osobnosti Einsteina a Stefana Patrika se dokonale doplňují a proto jejich podníkaní se Synergy vzkvétá i v oblastech, v jakých by se nemělo šanci vyvíjet kdyby to dělali sami. Síla Øisteina září ze zákulisí a spočívá v jeho logickém uvažování, realistickém pohledu na věci a vyrovnané povaze. Je to někdo, na koho je spolehnutí. Stefan Patrik září na scéně. Ví, jak místnost plnou lidí povzbudit a motivovat aby chtěli jít za svými sny.  Dohromady tvoří solidní základ byznysu, který neustále se rozvíjí a prospívá.

Úspěch, který neustále zažívá tým, začal v roce 2010, kdy Øistein a Stefan Patrik odletěli do Spojených Států, aby poznali společn
ost Synergy WorldWide, potkali vedoucí společnosti a úspěšné Členy týmu, včetně dvojnásobného držitelé Presidential Executive – Marka Comera.

„Když jsem se vrátil z této cesty, řekl jsem Øisteinovi, že na 100% jdu s nim do toho“ říká Stefan Patrik. „Tyto výrobky jsou určeny skutečným lidem, kteří touží po lepším zdravotním stavu. Kompenzační plán byl ten nejlepší, jaky jsem kdy viděl a to díky Mega-Match. I když v době, kdy jsme začínali, nebylo v Evropě dost návodu a pomůcek, vždycky jsme dostali podporu, kterou jsme potřebovali a všichni se upřímně snažili nám pomoct. Je to jedna z mnohá výhod, které přináší podníkaní se Synergy.

Ve svém podníkaní Øistein a Stefan Patrik se soustředili na tom jak správně určit a realizovat cíl.  Stovkám, pokud ne tisícům, lidí se snažili vštěpit správné zvyky, tykající se efektivního určovaní cílů, a jejich příklad se stál pro Evropské lídry základem toho, jak učit nové distributory každodenního působení. Pracovali neúnavně celá léta, během kterých cestovali a učili spousty zájemců o tom, jak účinné jsou výrobky Synergy a jaké dávají možnosti. I když táto práce nebyla lehká, nevyměnili by čas se Synergy na nic jiného. Díky Synergy byli schopní dosáhnout finanční svobody, cestovat po světě a získali doživotní přátelství.

„Pokud chcete změnit svůj život, pokud se chcete stát někým, kým jste doposud nikdy nebyli, je to příležitost pro vás“ říká Stefan Patrik. Pracujete, kdy chcete, kde chcete a s kým chcete. Můžete převzít kontrolu nad svým životem. Říkám tomu životní styl Synergy.“

Øistein a Stefan Patrik jsou vděční podporujícímu jejich činnost sponzorovi Martinu Østvangovi a mnohým lidem z jejich týmu, kteří se věnovali Synergy WorldWide a umožnili těmto novým členům Klubu milionu dolarů další pokrok v společnosti.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us