Uvádíme Bonus pro moderátory!

Členové týmu v České republice a v Polsku mají výjimečnou příležitost získat dobrovolný Bonus pro moderátory za vedení – v zastoupení ostatních Členů týmu – setkání věnovaných podnikaní se Synergy.

Bonus pro moderátory je to vlastně předaní bonusu za Rychlý start, který patřil původně Členovi týmu. Pokud Člen týmu má kontakt na lidí, kterým by chtěl předvést příležitost Synergy, může nyní předvedení prezentace této příležitosti svěřit někomu jinému. Pokud je Člen týmu dost chytrý, vybere si toho nejlepšího moderátora jakého zná. Pokud bude moderátor úspěšný a mezí kontakty, které dostal najde nové distributory a ti se přihlásí,  Člen týmu, který moderátorovi tento úkol svěřil, může mu předat svůj Bonus za rychlý start.

Nejúspěšnější moderátoři získají uznaní na blogu Synergy! Je na čase se připravit!

JAK MŮŽU PŘESUNOUT MŮJ BONUS ZA RYCHLÝ START?

1. Vyberte moderátora, který místo vás udělá presentaci pro zájemce.
2. Pokud vybraný moderátor přihlásí distributory nejméně za minimum 200 CV můžete přesunout váš Bonus za rychlý start každého nově přihlášeného distributora pomoci Formuláře Bonusu pro moderátory který odešlete na Zákaznicky servis. KLIKNĚTE ZDE pro stažení /vytištění formuláře.
3. O přesunutí Bonusu za rychlý start bude na základě údajů z Formuláře bonusu pro moderátory v jednotlivých případech rozhodovat výbor.
4. Bonus pro moderátory platí jen do 31 prosince 2015.

JAK HODNĚ MŮŽU VYDĚLAT?

Bonus za rychlý start jednoho přihlášeného distributora na 3TC  za 200 CV je 30 euro a za 500 CV je 80 euro. Moderátor může získat 100% bonusu za rychlý start svého sponzora.

POŽADAVKY

• Musíte být v České republice nebo v Polsku Členem týmu Synergy s dobrou pověstí,
• sponzor, moderátor a nově přihlášen Člen týmu musí bydlet v České republice nebo v Polsku,
• musíte sponzorovat nové distributory na minimum 200 CV.

Pamatujte, Bonus pro moderátory je pouze dobrovolní a je to skvěla příležitost využit nadaných moderátorů jaké máme v síti Synergy, ale také odměnit je za jejich úspěšné přihlášení nových distributorů.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us