Nový Team Elite: Teri Rigby’ováSeznamte se s touto novou schopnou podnikatelkou. Pouze několik měsíců poté, co se stala členkou týmu Synergy, Teri Rigby’ová z Velké Británie je již pouze jednu úroveň od stupně executive. S téměř 30 letou zkušeností v síťovém marketingu přišla Teri Rigby’ová do Synergy s velkými cíly a týmem, který doufá, že Synergy ve Velké Británii, ale i celou Synergy Europe, dostane na vyšší úroveň. Od registrace získala do svého týmu mnoho talentovaných, úspěšných lidí. Je vskutku neuvěřitelné, čeho dosáhla v tak krátké době.

 “Těch několik minulých měsíců bylo plné zmatků, ale v dobrém slova smyslu”, říká Teri Rigby’ová. „Jsme si jisti, že už od začátku vše děláme správně. Můj tým je opravdu nadšený, i když si všichni nejsou zcela jistí, co ještě udělat. Vědí ale, že to co dělají, je dobré. Všechny nás Synergy neuvěřitelně nadchlo. Se Synergy získáváme tolik energie.“

Teri Rigby’ová říká, že po připojení k Synergy WorldWide se mnoho jejích obchodních partnerů zabývalo podnikáním jen částečně. Jejich nadšení pro Synergy a její budoucnost způsobilo, že se tyto osoby znovu začaly věnovat podnikání naplno.

V 70-ých letech, když Teri Rigby’ové bylo 22 let, rozhodla se, že se stane distributorem síťového marketingu. Se společností, ke které se připojila, dosáhla vrcholný úspěch. Práce jejího manžela jí zavedla do Německa, kde vychovali tři děti. Později se Teri Rigby’ová vrátila do Velké Británie, aby začala pracovat v síťovém marketingu se svojí matkou. Poté, co Teri Rigby’ová 20 let pracovala v této společnosti síťového marketingu, se stala vrcholným lídrem. Když se ale této společnosti v Británii přestávalo dařit, změnila společnost, kde měla mnohem více možností: Synergy WorldWide.

“Plánujeme udělat v Británii velký průvan se Synergy”, říká Teri Rigby’ová, “abychom toho dosáhli, můj tým vstává dříve a chodí spát později.“

Nejen že Teri Rigby’ová dosáhla v dubnu úrovně Team Elite, získala také bonus Go Elite 10. Říká, že tento způsob výdělku pomocí Elite Honors obrovsky pomohl jejímu týmu, když hledali pevný základ svého podnikání. Hned se modelem nadchli a s podporouTeri Rigby’ové se zakvalifikovali do Elite Honors. Teri Rigby’ová se snaží jít příkladem a ví, že nemůže prosazovat cokoliv, jestli to není ochotná sama udělat.

“Můj další cíl je stát se Pearl Executive před zářím, ale můj opravdu opravdový cíl je dostat všechny lidi, se kterými pracuji, na úroveň podnikání, kterou skutečně mohou dosáhnout”, říká Teri Rigby’ová. „Cítím se zodpovědná, abych zajistila, že to dělají dobře a že to dobře udělají hodně rychle.“

Práce se Synergy umožnila Teri Rigby’ové nabrat nový vítr do plachet. Lídři a držitelé titulu executive jsou neuvěřitelně nadšení a pomocní a Synergy vyvolává nakažlivou mladickou energii, která se šíří v jejím týmu. Se Synergy cítí rozdíl a je napjatá, co přinese budoucnost.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us