Cesta Grega Proberta měla obrovský úspěch!Více než 1500 členů týmu z celé Evropy zaplnilo místa setkání v Lodýně, Helsinkách, Oslu a v dalších městech, aby si přišli poslechnout CEO Nature’s Sunshine Products Grega Proberta, který odhalil vizi Synergy na dalších 5 let, a aby se osobně setkali s vedením Synergy. Setkání byla zaplněna do posledního místa. Někteří se zúčastnili setkání pomocí živého vysílání ve městech na Islandu, ve Finsku, Norsku, Německu a i dalších státech. Předseda Synergy WorldWide Dan Norman a místopředseda pro Evropu Carmelo D’Anzi byli také přítomní při odhalování plánů do budoucnosti Synergy Europe. 

Růst a nadšení, které se šíří v Evropě, jsou přímo hmatatelné. Ruch v Synergy Europe je možné připsat nadšení vrcholných lídrů a jejich jasné vizi do budoucna. Členové týmu tvoří jeden celek. Sliby se naplňují, včetně otevření centrály Synergy Europe v Barceloně. Spolupráce mezi společností Synergy a členy týmu je v této oblasti silná.

“Co mě zaujalo na každém ze setkání, bylo to, co jsem viděl v očích”, vypráví Carmelo D’Anzi. “Věděl jsem, že když uslyšeli naši zprávu, ještě více věří naší myšlence.”

Pětiletý plán byl dobře přijmán všemi členy týmu, kteří se setkání zúčastnili. Je úchvátné vidět energii členů týmu na začátku nové etapy růstu Synergy. Věříme, že Synergy Europe bude hrát důležitou úlohu a pětiletý plán bude úspěšný. Dosáhnutí cílů pětiletého plánu vyžaduje velké společné úsilí, ale Synergy Europe je na tuto výzvu připravena.

Děkuji všem evropským, těžce pracujícím generálním manažerům za jejich úsilí, které vkládali do společné cesty. Každý z nich odvedl skvělou práci a nelze ani vyjádřit, jak jsme jim vděční za jejich podporu. 


CONVERSATION

Instagram

Follow Us