Noví Team Elites: Anna-Maija & Hannu Kreivi


Anna-Maija a Hannu Kreivi’ovi jsou podnikatelé celý život. Nejnovější Team Elite z Finska už dokázali, že dokážou vyvážit svůj rušný rodinný život a výnosné podnikání. Anna-Maija Kreivi’ová už měla téměř třicetiletou zkušenost v oblasti síťového marketingu, když se k ní připojil Hannu, když si uvědomil, že výrobky Synergy jsou opravdu účinné. Společně vytvořili fantastický tým, který je uznávaný a ceněný ve Finsku i v Evropě.

Anna-Maija a Hannu Kreivi’ovi mají ohromnou radost, že dosáhli titulu Team Elite, ale říkají, že tento úspěch je pouze jeden stupeň na jejich cestě za většími sny. Anna-Maija a Hannu Kreivi’ovi navíc mimo nového odznaku v dubnu poprvé získali bonus Go Elite 10. Tento úspěch se povedl jen hrstce evropských distributorů. Díky nápomocným a soutěživým přátelům v Synergy a zvláštnímu týmu, který propagoval akci ve Skandinávii, Kreivi’ovi měli motivaci, aby v dubnu pracovali obzvláště tvrdě a tato práce byla oceněna novým stupněm.

“Z malého potůčku motivace jsme vytvořili velkou řeku síly,” říká Anna-Maija Kreivi’ová.

Manželé jsou pyšní na profesionalizmus  jejich týmu a na jednotlivé členy týmu za jejich každodenní úsilí posunout podnikání dál. Tento profesionalizmus nepřichází ovšem sám od sebe. Anna-Maija a Hannu Kreivi’ovi pořádají množství tréninků a informačních setkáních každý měsíc, aby pomohli svému týmu v osobním rozvoji. Věří, že členové týmu, kteří trvale nepracují na svém zdokonalování, budou mít mnohem více práce, aby dosáhli úspěch se Synergy.

“Lídr musí být vždy připravený pomoci”, říká Anna-Maija Kreivi’ová. “Dobrý lídr se musí spoléhat na členy týmu a jejich schopnosti se učit a růst. Dobrý lídr pomáhá členům týmu určit podle jejich úrovně, jak by se dále měli rozvíjet. Je důležité zajistit, aby každý uspěl, protože pouze pokud máme úspěch, máme i motivaci.”

Anna-Maija a Hannu Kreivi’ovi se těší na další růst jejich týmu v budoucnu a plánují dále inspirovat lidi, aby investovali svůj čas do vize Synergy a rozvíjeli se v silné, nezávislé lídry Synergy. Toto, jak věří, je to, co přinese finanční nezávislost a zdraví mnoha lidem.

“Díky Synergy jsem opět zdravá”, říká Anna-Maija Kreivi’ová. “Cítím, že se celý můj život změnil k lepšímu, protože sny, které jsem měla v minulosti, se naplnily. Synergy je dar, za který jsem opravdu vděčná. Zdraví a prosperitu může se Synergy najít kdokoliv, pokud jen bude chtít.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us