Elite Honors ve středu pozornosti


S programem Elite Honors na plné obrátky budují členové týmu mocněji své podnikání pomocí jasných měsíčních cílů.

V březnu se 345 členů týmu v Evropě zakvalifikovalo do Elite Honors. To znamená, že se zaregistrovalo nejméně 345 nových distributorů a více než 1000 zákazníků dostalo výrobky Synergy. Členové týmu, kteří se zakvalifikovali do Elite Honors, už zjistili, že Elite Honors je model, který jim umožní vydělat a který je přesně to, co jejich podnikání chybělo.

Blahopřejeme všem těm, kteří dosáhli úspěchu s Elite Honors! Zde je několik postřehů od našich nejnověji zakvalifkovaných do Elite Honors, jak dosáhli úspěchu s tímto systémem:

Adrian a Sara Gregory’ovi
7x ZAKVALIFIKOVANÍ, VELKÁ BRITÁNIE

Bylo to v roce 2014, když Adrian a Sara Gregory’ovi se stali zákazníky Synergy. Adrian podniká 16 let, zabývá se grafickým designem, designem webových stránek a také tiskem. Jeho firma působí v jižní Anglii. Sara je zdravotní sestra, trénovala v Britském královském námořnictvu a nyní pracuje jako starší manažer v oblasti péče o zdraví. Adrian a Sara Gregory’ovi se rozhodli budovat podnikání se Synergy na Summitu v Římě v září 2015 po setkání s Danem Higginsonem a Paulem Bladem, když slyšeli jejich vize.

Nyní jsou už Adrian a Sara Gregory’ovi kvalifikovaní do Elite Honors 7 měsíců po sobě a o programu nemohou říct ani jedno špatné slovo.

“Koncepci Elite Honors Club nelze nazvat jinak než geniální nápad”, říká Adrian Gregory. “Elite Honors je jednoduchá cesta k úspěchu, kterou může kdokoliv následovat s trochou úsilí a soustředění.”

Podle nich Synergy našlo klíč k vytvoření solidního podnikání od měsíce k měsíci a potom tím motivovat a zaujmout ostatní. Co dělá Elite Honors tak speciální, je to, jak je dostupný pro všechny členy týmu Synergy.

Paula Harju’ová
6x KVALIFIKOVANÁ, FINSKO

Už když Paula Harju’ová pracovala v obsluze zákazníků, pomáhala jiným. Ráda se stýká s jinými lidmi s nadějí, že jim bude moci nějakým způsobem pomoci v jejich životě.

Více než před třemi lety Paulu Harju’ovou zaujala účinnost, kvalita a spolehlivost výrobků Synergy. V současnosti se již 6 měsíců za sebou zakvalifikovala do Elite Honors a zcela důvěřuje programu Elite Honors a všemu co každému nabízí.

“Elite Honors je dostupný pro všechny, protože všem je měřeno stejným metrem a to dovoluje členům týmu vytvářet trvalý růst”, říká.

Paula Harju’ová chápe svůj tým Synergy jako profesní rodinu a je nadšená lidmi, kteří s ní pracují.

“Máme jedinečného týmového ducha a fantastické lidi nad sebou ve struktuře jako Kati a Eric Gammalsovi”, říká. “Největší odměnou je poznání, že můžeme mnoha lidem dát nový život.”

To, že Paula Harju’ová mluví o novém životě, vychází z pochopení, jak je pro kvalitní život důležitý osobní rozvoj. Paula Harju’ová doufá, že díky Synergy zanechá dědictví, které umožní jí a těm, se kterými se setkává, změnit jejich životy k lepšímu, a to tak že využijí příležitost, kterou nabízí Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us