Výrobek ProArgi-9 + získal cenu za nejlepší nový produkt na CAMexpo


Více než 15.000 lidí se zúčastnilo CAMexpo 2015 v Londýně. Potkali se tam profesionálové v oblasti přírodní zdravotní péče, podělili se o nejnovější produkty a zúčastnili se seminářů od odborníků v  zdravotnickém průmyslu. V letošním roce se skupina Členů týmu Synergy  zúčastnila 2-denní výstavy a představila bestsellerový produkt od společnosti Synergy ProArgi-9 +.

Všichni profesionálové v oblasti zdravotní péče, lékaři, terapeuti, lékárníci a majitelé prodejen zdravotních potřeb, kteří se zúčastnili CAMexpo měli možnost hlasovat pro "nejlepší nový CAM výrobek." ProArgi-9 + porazil 35 jiných produktů již během prvního dne soutěže Nový produkt a získal ocenění!

"Je to poprvé, co jsme byli na CAMexpo a byla to obrovská show," řekla Lorraine Knight, Členka týmu Synergy po obdržení ocenění. "Získání tohoto ocenění je pro nás velký úspěch, který dává našemu produktu uznání, které si zaslouží. Je to cesta ke skvělé budoucnosti a jsme rádi, že jsme
vyhráli. "

Lorraine Knight a Peter Tarbitten organizovali stánek ProArgi-9 +  s pomocí kolegů, Členů týmu Synergy- Tamary McKenzie, Marka Westona, a jejich sponzorů Paula a Kate Flint. Vyzvali návštěvníky, aby  produkt vyzkoušeli a vrátili se 45-60 minut později a oznámili své výsledky. Drtivá většina z těch, co produkt ochutnali byla více než potěšena a hlasovala za ProArgi-9 + jako za nejlepší  nový produkt na CAMexpo s naprostou důvěrou. Na konci expa, tým společnosti Synergy získal nové zákazníky a distributory.

"Získání tohoto ocenění je potvrzení, že ProArgi-9 + je produkt, který lidé chtějí a potřebují," řekl Paul Flint. "Lidé, kteří nikdy neslyšeli o ProArgi-9 + byli okamžitě zaujati jeho přínosy pro zdraví, a při přijímání produktu hned viděli výsledky. Odborníci na zdravotní péči, a to zejména ve Spojeném království, jsou obeznámeni s CAMexpo a tato cena bude dobrá reference, abychom mohli v budoucnosti představovat ProArgi-9 + praktikům a terapeutům. "

Jsme nadšený, že síla ProArgi-9 + byla odhalena na tomto fantastickém veletrhu tisícovkám respektovaných profesionálů na zdravotní péči. Bylo to možné jen díky Členům týmu ze Spojeného království.

KLIKNĚTE ZDE a dozvíte se více o CAMexpo ocenění.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us