Rady od zakladatelů: Podělte se se svým příběhem

Před spuštěním výdělkového modelu Elite Honors v září 2015 vyzvali generální manažeři společnosti Synergy nejlepší lídry ke kvalifikaci k Elite Honors a tucty z nich se chopili této výzvy. Ti, kteří si připsali odpovídající počet zákaznických a distributorských CV, se stali zakladeteli Elite Honors a nyní sponzorují Členy týmu, kteří se kvalifikují do Elite Honors.

Protože Zakladatelé věří, že model Elite Honors je cestou k dlouhodobým reziduálním příjmům a krátkodobým odměnám, chtějí se s vámi podělit o své rady jak dosáhnout úspěchu! KLIKNĚTE ZDE a dozvíte se více o modelu Elite Honors.

Anna Margret Bjarnadottir, Team Manager z Islandu - než se dostala k síťovému marketingu po dobu celé své kariéry působila v oblasti cestovního ruchu a kulturního průmyslu. V průběhu desítek let zkušeností se stala zkušeným obchodníkem a to nejen Islandu, ale každé instituce, příčiny a produktu, o kterém byla přesvědčena, že funguje. Tyto zkušenosti z ní udělaly skvělou podporu islandského týmu společnosti Synergy.

"Moje silné stránky se zaměřují na budování týmu," řekla Anna Margret. " Jsem velmi vášnivá pokud jde o Synergy podnikání a je pro mě snadné o tom mluvit a tímto způsobem někoho registrovat . Čím více budete věřit, že to funguje tím snazší bude pro vás vyprávět o tom všem, co znáte. "

Během představování obchodních příležitostí společnosti Synergy, Anna Margret vždy sděluje svému kontaktu její vlastní příběh. Jen málo věcí je mocnejších než žijící důkaz, že Synergy možnosti jsou reálné. Anna se spolu s budoucím distributor
em dívá do minulosti, když pracovala v cestovním ruchu. Ačkoliv byla velmi úspěšná,  vydělávala jen malou mzdu, a to i když měla dlouholeté zkušenosti.

"Nejvíc fascinující v sít´ovém marketingu bylo pro mě to, že tady nedochází k žádné diskriminaci, zatímco ženy na Islandu vydělávají téměř o 19% méně než muži, kteří pracují na stejné úrovni, ve stejném oboru" říká Anna Margret. "Se společnosti Synergy každý může být úspěšný.  Pokud jde o tento byznys jsem vášnivá především proto, že jsem svobodná matka s dcerou, které chci zajistit krásný život. Ztratila jsem zdraví a musela jsem přestat pracovat a ukazálo se, že to bylo  požehnání, díky kterému jsem si našla společnost Synergy a přišla jsem na možnosti zlepšení zdraví, a to jak mého tak i ostatních lidí."

Anna překvapivě řekla, že registrování zákazníků v společnosti Synergy, oproti registrování distributorů, není její silnou stránkou. V současné době je pro ni výzvou posílit tuto oblast a vybudovat velký objem zákazníků, protože  je vědomá klíčové role této složky ve výdělkovém modelu Elite Honors a jeho významu pro rozvoj podnikání.

 “Myslím si, že velmi cenná je možnost využít tento jednoduchý systém a také to, že náš pokrok můžeme vidět přímo v aplikaci Pulse. Svůj pokrok vidí také ti, které trénujeme aby se kvalifikovali do Elite Honors, což nám pomáhá tento model duplikovat, "řekla Anna Margret. "Teď když máme pokyny každý měsíc,  můžeme si představit jak dosáhnout cílů, které jsme si stanovili. Dokážeme-li si to představit, budeme schopni to udělat."

CONVERSATION

Instagram

Follow Us