Podělte se s námi o dojmy z vaší cesty k Elite Honours

Členové týmu po celém světě si na začátku každého měsíce určují cíl, aby se mohli soustředit na úkoly, které chtějí realizovat, tvrdě pracovat a kvalifikovat se do Elite Honours. Kdo jsou Elite Honours? Klikněte zde pro podrobnosti.

To, jak se stáváte kvalifikovaným Elite Honours, je fantastický výkon a chceme to vidět! Podělte se s námi o fotky z cesty k Elite Honours a my vás radí během cesty odměníme.

V pátek, 2 října 2015 zahájíme tento projekt akci z sérií dárků  #GoElite Giveaways. Všechno, co musíte udělat abyste mohli získat tyto dárky, je vaše fotka během toho, jak se snažíte stát Elitním Budovatelem Byznysu Synergy. Uložte fotky na Instagramu, Facebooku, anebo na obou s použitím hashtagu #GoElite! Dárky se budou objevovat nepravidelně a proto sledujte své účty abyste věděli kdy poslat příspěvek.

JAK VÝHRAT:

  • uložte své foto, na kterým pracujete nad tvořením Elite-byznysu. Ku příkladu: vyfoťte se když vedete setkání Synergy, vyfoťte se jak nosíte těžce vydělaný odznak Elite Honors, když darujete známému ukázkový balík, když učíte ostatní zacházet s modelem Elite Honors... a podobně. Pokud ukazujete, že aktivně usilujete o svůj cíl  Elite Honors fotka platí.
  • v titulku uveďte datum, kdy jste fotku dělali. Čekáme obzvlašť na ty nejnovější aktivity Elite Honors! 
  • Umístěte hashtagy #GoElite a #Synergyworldwide ve vašem příspěvku. Když tam hashtagy nebuodou, nebudeme schopni si vaše fotky najít!
  • Fotky můžete ukládat na Facebooku nebo Instagramu. Zdvojnásobíte své šance na výhru , když je uložíte na obou! Zde nás najděte:
    - Instagram: @synergyworldwide
    - Facebook: https://www.facebook.com/synergyworldwide

CO MŮŽETE VYHRÁT:

Trička, bundy, batohy, padfolia, USB nosiče, láhve na vodu... Nabídneme vám množství zajímavých   cen. Každá z těchto věci může být vaše, stačí, že nám prostě ukážete, co děláte abyste se kvalifikovali do Elite Honours.

Nemůžeme se dočkat až uvidíme a prožijeme s vámi dobrodružství, do kterého jste se pustili abyste se mohli kvalifikovat do Elite Honours. První dárky můžou přijít už brzy a proto mějte fotky připravené!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us